Надо 262 усі дієприкметники активні в рядку а) виправлений зблідлий вилікуваний б) отриманий збіднілий зігрітий в)здичавілий побагровілий зарослий г)побілілий уражений змоклий д) прив'ялий здрібнілий виграний 263 усі дієприкметники пасивні в рядку а) зчорнілий политий подрібнений б) виграний нанесений зарослий в) прижитий замерзлий розписаний г) розбитий поблідлий одягнений д) стриманий розтертий посіяний 264 усі дієприкметники минулого часу в рядку а( споруджуваний розмитий увімкнений б) заповнений вирощений сяючий в) використаний створюваний змінений г) побудований стиснений пояснюваний д) закінчений забутий прочитаний 265 усі дієприкметники доконаного виду в рядку а) списаний бажаний розташований б) зважений куплений зшитий в) политий прикрашений тертий г) звільнений ораний посаджений д) зруйнований сушений поновлений 266 речення у якому дієприкметник є означенням а) зала святково прикрашена б) завирувало скресле озерце в) ті гори вкриті лісом г) двері в хату були зачинені д) мої поради не були почуті 267 усі дієприкметники з не пишуться разом у рядку а)(не) забуті слова. (не) зібраний вчасно врожай б) (не) скопаний город. (не)прибраний і захаращений двір в) (не)впорядковані записи. ніким (не)орані поля г) (не)випрасуваний костюм. (не)политі звечора квіти д) (не)позначені на карті території. (не)вигадані історії 268 усі дієприкметники з не пишуться окремо в рядку а) (не)наповнений водою басейн. (не)закінчена детективна історія б) (не)прибрана після роботи кімната. (не)випрана постільна білизна в) (не)озброєні безпомічні люди. (не)вирішені досі проблеми г) (не)засіяне житом поле. (не)виконане учнем є завдання д) (не)зібрана спіла полуниця. (не)орані занедбані поля
Етичні категорії гідності і честі займають особливе місце в структурі моральної свідомості, оскільки вони торкаються глибин внутрішнього світу людини і виступають основою моральної культури особистості. Поняття гідності містить в собі уявлення про цінність іедивіда, наскільки у нього яскраво виражене особистісне начало та усвідомлення належності до людського роду. У почутті гідності акумульована самоповага особистості, недопустимість посягань на її суб'єктивність, свободу. Право на гідність є невід'ємним правом кожної людини, і воно зафіксовано у міжнародних документах, зокрема у "Загальній декларації прав людини", прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН, яка символічно починається зі спів про те, що yd люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності і правах.
Специфіка гідності як етичної категорії в її імперативно- оціночному характері. Людина повинна поводитися з гідністю, тобто не принижуватись і не дозволяти принижувати себе іншим людям, в які б життєві ситуації вона не потрапляла. Гідність як лакмусовий папірець проявляє те, наскільки поведінка людини відповідає очікуванням відповідно до уявлень про статус та цінність людини. Антиподом гідності виступає пихатість та перебільшена самовпевненість. Межа між самоповагою, моральним задоволенням від виконаних обов'язків та неадекватною самооцінкою дуже крихка, а її порушення викликає напругу у взаємовідносинах, руйнує нормальний моральний клімат. Пихатість, звичайно, не є тотожною виправданій самовпевненості: поза останньою навряд чи людина може діяти належним чином, не губитись у несподіваних ситуаціях. Нормальна, здорова самовпевненість, як правило, стимулює людину до вдосконалення своїх навичок чи то у професійній сфері, чи то в сфері міжлюдських стосунків. Такого роду ситуації вже неодноразово спеціально досліджувались у моральній практиці, в результаті чого були вироблені засоби їх вирішення, спрямовані на розвиток уміння реально оцінити себе, свої можливості, навчитись дивитись на свої дії з позиції загальнолюдського досвіду і повернути втрачену самоповагу.
Думаю підійде?