М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти речення зі словосполученням пишаюсь ім"ям

👇
Ответ:
Я пишаюсь ім'ям свого татка
4,6(76 оценок)
Ответ:
sahrona04
sahrona04
17.12.2021
Моє ім'ям дуже рідкісне, тому я пишаюсь своїм ім'ям
4,4(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dimaghhf
dimaghhf
17.12.2021
Кажуть: “Умієш працювати – вмій і відпочивати”. Я намагаюся витрачати вільний час не просто на задоволення, а й на щось корисне.

Я приходжу зі школи, роблю домашні завдання, а потім іду грати з друзями у футбол або до спортивної секції – я серйозно займаюся альпінізмом і тенісом. Коли повертаюся додому, зазвичай маю вільний час. Допомагаю мамі вимити посуд або батькові – щось відремонтувати в домі (чи ми йдемо до гаражу щось полагодити в машині).

Потім ми граємо в різні ігри – шашки, шахи, нарди. Крім того, я дуже люблю читати.

Мені дуже подобається фантастика, особливо Рей Бредбері та Олді, а також детективи, в першу чергу Агати Крісті й Чейза.
Мені завжди цікаво розгадувати хитросплетіння сюжету: хто є злочинцем, які його мотиви? І що заплутаніший сюжет, то захопливіше.

Якщо я не читаю, то дивлюся телевізор. Я дуже люблю старі фільми-комедії, вони здаються мені більш людяними та добрими, ніж сучасні: “Кавказька полонянка”, “Діамантова рука”, “Операція “И””. Але мені подобаються й нові стрічки. Наприклад, дуже цікавим виявився фільм “Адмірал” із Костянтином Хабенським у головній ролі. По-перше, мене захопив

сюжет, а по-друге, і це головне, закортіло більше дізнатися про революцію початку XX століття, громадянську війну й особистість адмірала Колчака.
Я перечитав неймовірну кількість літератури та дізнався багато нового й цікавого. Наприклад, виявилося, що Колчак був не лише моряком і адміралом, а й науковцем, дослідником полярних земель.

Вихідні дні я завжди проводжу активно: залежно від пори року катаюся з друзями на велосипедах, роликах або лижах чи ковзанах. А минулих канікул ми з класом ходили в похід! Ми пройшли пішки майже всю область, відвідували музеї та визначні місця нашої малої батьківщини, ночували в наметах, варили кашу на вогнищі, співали пісень під гітару.

От коли було весело й цікаво!

Коли настане зима, поїду до Карпат – кататися на лижах. Мрію так спускатися з найкрутіших гір, як це роблять спортсмени. Впевнений, що в мене вийде!

А ще мрію поїхати до Парижа, щоб побачити Лувр і славетні витвори мистецтва, які в ньому зберігаються. Тож буде куди витратити вільний час!
4,7(18 оценок)
Ответ:
225572
225572
17.12.2021

Нині можна з упевненістю стверджувати, що телебачення стало складовою нашого життя. Воно створило умови,у яких читачі перетворилися на «вимираючий вид».

Телебачення чи художня література? Що ж заслуговує на більшу увагу?

Мене відверто дивують люди, які все ж намагаються виділити з цих двох незмінних речей щось краще, важливіше. Я вважаю, що і книга, і телебачення не здадуть своїх позицій в найближчому майбутньому. Вони займуть однаково важливі місця в житті кожного з нас.

Книга залишалась вірним супутником інтелігенції,освіченої людини. Друкований матеріал розширює світогляд. Кожен літературний твір сприяє розвитку та неодмінно швидкому вдосконаленню. Книга – унікальне, феноменальне творіння людства. Ми не можемо уявити своє життя без неї. Книга – наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для школяра, і для зрілого, досвідченого мужа. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить; хто багато читає, той багато знає.

Художня література – це світло знань,але й телебачення має вагомий вплив на нашу півсвідомість. Телебачення – це один із найбільш популярних засобів масової інформації. За до телебачення у людей є можливість дізнаватися останні новини, дивитися різні фільми і передачі. Телебачення розширює наші знання про навколишній світ, дозволяє нам бути добре поінформованими.

Існує безліч телевізійних каналів як рідною мовою, так і різними іноземними мовами. Ми можемо вибрати собі будь-який канал, використовуючи супутникове або кабельне телебачення. У наш час багато людей вважають, що дивитися телевізор – це найкраще проведення часу.

Телебачення – це «своєрідні двері», через які до наших будинків може увійти увесь світ.

Тому на мою думку, порівнювати телебачення з книгою не потрібно. Адже прогрес людства – річ, від якої не дітися. А якщо вже і є такі особистості, які обожнюють запах книги, вони завжди можуть знайти її у бібліотеках, які, я впевнена, будуть жити вічно.

Отже, не можна обирати з кращого найкраще, бо нікому ще досі це не вдавалося. Книга й телебачення назавжди залишаться основними джерелами інформації, які доповнюють одне одного.

4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ