Прочитайте речення .випишіть парами прикметники синоніми . вони росли поруч -дві високі черемшини .тільки одна кремезніша та гіллястіша ,друга ж-тонка,тендітна .отак росли ,мов дві сестри ,обнявшись віттям .
Діалог на тему шкільного життя пропоную скласти так:
- Привіт, Катрусю! Чому тебе сьогодні не було в школі? - Привіт, Аліно! На жаль, я захворіла. - Ой, щось страшне? - Та ні, звичайна застуда. Можливо, розкажеш мені, як справи в школі? - Все як зазвичай. На мові сьогодні вивчали числівники, а на математиці повторювали пройдений матеріал. - А можеш сказати, що задали додому? - Так, звичайно. З мови треба провідміняти числівники "сорок" і "сто тридцять п'ять". - Записала. - З літератури потрібно вивчити вірш Шевченка на сторінці підручника 147. А з англійської варто скласти твір на тему "Мої весняні канікули". - Дякую тобі. - А ще вчителька просила спитати, чи не хочеш ти брати участь у шкільному конкурсі "Я - режисер"? - Дуже цікаво, а що потрібно? - Треба відзняти і змонтувати відео про школу. - Це мені цікавить. Подай заявку і за мене, будь ласка. - Добре, одужуй! Чекаю на тебе в школі! Бувай! - Дякую, бувай!
Скільки мов може знати людина? Скільки мов повинна знати людина? Це залежить від того, в якій країні, в якому оточенні вона живе. Але ніколи ще не траплялося такого, щоб знання мови заважало людині. Чи не так? . У школі ми, як правило, вчимо три мови: російську, українську і якусь іноземну. І не завжди розуміємо велике значення цього навчання для розвитку нашого мислення, мовного чуття, нарешті, піднесення нашої людької гідності. Адже тільки людині притаманне свідоме володіння мовою, вміння висловлювати свої думки і почуття за до слів, вміння за до мови створювати шедеври літератури, пісні, що зігрівають серце. І тому недаремно говорять: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина!». Не обмежуйте себе, не лінуйтеся вчити мови, щоб не закривати для себе нові сторони життя, не збіднювати себе, знаходити нових друзів і вільно спілкуватися.
2.Росли-обнявшись