М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визнач відміннок іменників: косі промені сонця вряди-годи в прорісях повстяних хмар.

Показать ответ MOGZ
Ответ:
cnastya970
cnastya970
08.11.2021
Промені - Н.в.
Сонця - Р.в.(кого-чого?)
Прорісях - М.в.( в кому/в чому?)
Хмар - Р.в.
4,8(93 оценок)
Показать все ответы
Ответ:
Пишуться разом:прикметники, утворені сполученням основ прикметника й іменника: внутрішньоринковий, зовнішньоторговельний, сухопутний, різноякісний, зовнішньополітичний;прикметники, утворені сполученням основ іменника і прикметника: кредитоспроможний, суднопідіймальний, лісопромисловий, зимостійкий, шовкопрядильний, повітроплавальний;прикметники, утворені сполученням основ прислівника і прикметника: великопромисловий, великоваговий, малопотужний, багатосерійний;прикметники, утворені сполученням основ числівника й іменника: п'ятипроцентний, шестиповерховий, семитонний, стокілометровий;прикметники, утворені сполученням основ іменника і дієслова: водолікувальний, грязелікувальний, нафтопереробний, овочесушильний, овочезбиральний;складні прикметники, що означають терміни, утворені з двох і більше неоднорідних прикметників: поперечношліфувальний, новогрецький, геологорозвідувальний, староцерковно-слов 'янський та ін.
Пишуться через дефіс:складні прикметники, утворені від двох або трьох прикметникових основ: офіційно-діловий, ощадно-позичковий, науково-технічний, промислово-інвестиційно-будівельний, синьо-біло-червоний;складні прикметники, що означають: а) якість з додатковим відтінком: кисло-солодкий, добродушно-хитрий, гіркувато-солоний; б) відтінки й поєднання кольорів: чорно-білий, яскраво-ліловий, блідо-рожевий, жовтувато-червоний, фіолетово-сірий, ізумрудно-зелений, біло-блакитний (але жовтогарячий — один колір);складні прикметники, утворені сполученням прикметника та іменника, але з перестановкою елементів: літературно-художній (художня література), науково-медичний (медична наука);складні прикметники, перша основа яких утворена від слів іншомовного походження і закінчується на -ико, -іко: хіміко-технологічний, медико-хірургічний.
4,5(32 оценок)
Ответ:
нарешатор
нарешатор
08.11.2021

Мрія – це те, що завжди важко виконати. Але саме це почуття підтримує в нас життя, прагнення до неї, прагнення до якоїсь мети, і це дуже важливо. Адже коли у людини немає ніякої особливої мети, йому важко живеться. Ні до чого прагнути, немає ніяких амбітних планів на майбутнє, хоча б на найближче.

Але я не хочу так жити. У мене є мрія, яка, як я впевнений, все ж таки збудеться коли-небудь. Моя мрія полягає в тому, що я хочу поїхати за кордон подорожувати. Не надто важливо, в яку саме країну, але все ж з усіх європейських країн виділяють я – Англію, не Америку, а саме стару добру Англію. Також, Франція і Швейцарія – країни, які я коли-небудь відвідаю. Моя мрія може дуже вже нереальний, але саме тому вона і є поки що мрією.

Багато б людей запитали, чому саме така віддалена мрія, мета. І на це є відповідь. На то і є мрія, щоб вона збувалася не дуже швидко і відразу, інакше було б нудно, і довелося б вигадувати нову мрію. Але, якщо серйозно, то мені хочеться розвиватися. Я хочу стати самодостатньою особистістю, знати все, що тільки можна і піде мені на користь. Хіба погано бути розумною і освіченою людиною, індивідуальною особистістю? Я вважаю, що важливо мати хоч щось своє, не від кумирів і генів батьків, а саме своє – особисте.

Моя мрія недарма така. Подорожі – це практика в реальності. Можу багато читати, дивитися і чути про всі країни – але все це лише теорія. А побачити все на практиці – ось моя мрія.

Країни, які я найбільше хотів би побачити недарма обрані мною саме такими – Франція, Англія і Швейцарія. Для мене ці країни асоціюються з чимось добрим, старим і давно, на жаль, минулим, що було б для мене дуже приємно зараз. Англія – це місце проживання багатьох моїх улюблених персонажів з книг дев'ятнадцятого століття, в загальній складності – детективів, але й інших жанрів теж. Знамениті романи-детективи Агати Крісті – мої улюблені книги, і її персонажі теж, а тому ця країна для мене, як щось знайоме. А ще знаменитий Шерлок Холмс – великий детектив-сищик. Відвідати його будинок-музей на Бейкер-стріт – от ще чого я дуже хочу. Багато різних національностей я хотіла б побачити в цій країні. Годинник Біг-бен – дуже б хотіла почути мелодію цих годин в певний час. Париж у Франції – це місто мод, самий головний з усіх країн по модним тенденціям. Тому мені було б цікаво поїхати в цю країну, щоб відвідати знамениті міста, и не тільки знамениті.

Источник: Твір на тему Моя мрія

4,5(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg