М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Фонетичний розбір слів щастя, джміль, любовю, мама, cин.

👇
Ответ:
dasa2208
dasa2208
23.11.2020
Счастье-[щ а с т * э]
с-(щ)сог, тв , зв, непарн
ч-(щ)
а-(а) гл уд
с-(с) согл тв глух парн
т-(т*) согл мягк глух парн
ь-(-)
е-(э) гл безуд
4,7(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zhludovaanasta
zhludovaanasta
23.11.2020
Визначною пам’яткою історії та культури є пам’ятник Богдану Хмельницькому  в   Києві. Це, по суті, єдине, що матеріально увічнює пам'ять  про гетьмана. Могили його немає. Через сім років по смерті Хмельницького шляхетське військо захопило на якийсь час Суботів. Тоді й було навмисно викинуто з домовини кістки ненависного ворогам полководця. Безсилі перемогти живого, вороги позбиткувалися з мертвого.
Ідею спорудження пам’ятника Богдану Хмельницькому вперше висунув у тридцяті роки минулого сторіччя видатний історик, перший ректор Київського університету Михайло Максимович.
Місце для встановлення пам’ятника вибране не випадково. Саме тут, на майдані проти Софійського собору, після перемоги під Пилявою та Зборовом зустрічали свого славного гетьмана кияни.
Роботу над пам’ятником було доручено славетному скульпторові Михайлу Микешину. Митець задумав багатофігурну композицію, проте здійснити задум не вдалося через брак коштів.
Пам’ятник має чималі розміри. Висота бронзової кінної статуї – більше 10 метрів. Її встановлено на високому гранітному п’єдесталі, що імітує дикий неотесаний  камінь  (постамент спроектовано  київським   архітектором   В.Ніколаєвим).
Гарцює неспокійний кінь. Міцною і вправною рукою стримує його полководець. Упевнено тримається він у сідлі, силою налито його могутню постать. Лівою рукою придержує гетьман кінський повід, правиця стискає булаву – символ гетьманської влади.
Докладно й ретельно зобразив скульптор одяг Хмельницького: козацький жупан, свиту, шаровари. Поблискує бронзою на боці шабля.
Погляд приковує лице гетьмана – настільки виразним зробив його скульптор. Глибокі зморшки перерізали високе чоло. Ще суворішим немолоде обличчя гетьмана роблять довгі козацькі вуса. Тяжка задума на чолі, втома й неспокій в очах. Незмірно тяжкою є відповідальність за людські життя, за долю народу.
Ще здалеку пам’ятник чітким силуетом вимальовується на тлі неба. Чудово гармонує кінна статуя з обрисами Софійського собору, що височіє неподалік.
4,8(89 оценок)
Ответ:
armen6204
armen6204
23.11.2020

Я вважаю, що Ява і Павлуша – справжні герої.

Це можна проілюструвати, наприклад, таким епізодом з їхнього життя.

Одного разу Ява і Павлуша вирішили приїхати в Київ і покататися на атракціонах, тому що хотіли подарувати собі більше радості.

 Аж раптом вони помітили своїх старих «товаришів», Книша і Бурмила, які підозріло себе поводили. Тишком-нишком, так щоб їх ніхто не побачив, йшли вони до каси, поки не було касирки. Коли ж дійшли, витягли лома, зламали непомітно замок, забрали всі гроші, та й пішли, крадькома озираючись.

Наші герої бачили їх згори, коли були на «Атракціоні лебедів». Хлопці вирішили бути справжніми «пінкертонами» та спіймати злочинців. Я вважаю, що це хоробрий учинок, який характеризує юнаків, як справжніх героїв. Спустившись згори, вони побачили сліди, які вели від каси кудись. Касирка репетувала, дізнавшись про грабіж, та побігла у розпачі скаржитись міліції.

Ява і Павлуша пішли по гарячому сліду. Спочатку відбитки ніг вказували на кінотеатр «Лейпциг», потім на фонтан торгового майданчику «Колібрис», звідти сліди зигзагами прямували до кафе «Чайхона Базар». Юні інспектори заглянули обережно всередину та побачили злодіїв. «Руки вгору!- налякали злодіїв хоробрі хлопці – ми знаємо, що ви пограбували касу». Ті схопилися й побігли швидко на вихід, але там на них чекала міліція, яку «пінкертони» викликали наперед, перш ніж забігти до зали.

Відважність і рішучість хлопців поєдналися з обачливістю і мудрістю.

Бандитів заарештували, але, як виявилось потім, це були лише зйомки фільму, де грали Книш і Бурмило, бо вони стали знаменитими після перших пригод «Тореадорів». Та це не применшує подвиг наших улюблених лицарів із Васюківки.

Отже, Ява і Павлуша є реальними героями, адже вони виявили себе мужніми, справедливими, розумними і обережними. Вони прагнули послужити суспільству.

4,7(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ