М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
asli121
asli121
09.01.2021 19:53 •  Українська мова

Зміни подані слова так щоб відбувалося чергування приголосних у корені молоко, луг, плуг, кулька, горох, капелюх.

👇
Ответ:
nik7748
nik7748
09.01.2021
Молоці, лузі, плузі, кульці, горосі, капелюсі.
4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
stiles1996
stiles1996
09.01.2021

Вчинки людей

З віком ми стаємо досвідченішими у різних життєвих ситуаціях. Хтось навчився казати "ні" на безглузді думки, хтось вже може відстоювати свою думку чи аналізувати свої вчинки.

На нашій планеті більше 7 мільярдів людей, і всі вони різні. Деякі добрі та щирі, не проти комусь до у складній життєвій ситуації , деякі працьовиті та талановиті. Спілкуючись з такими людьми, ви мотивуєте себе до досягнення цілей та прагнення бути кращим. Але ,нажаль, таких людей значно менше. Більшість просто лінуються щось робити і чекають щоб гроші прийшли до них самі, або є особи які зневажають інших, стверджують що лише їх власна думка найкраща, не звертають уваги на почуття інших, адже такою поведінкою можна (задеть) почуття людини. Також вони не мають друзів, а ті ,хто з ними спілкуються , можуть бачити в цьому якийсь сенс і стають такими ж.

Отже, на Землі є як і добрі люди, які цінують кожен день, так і ненаситні, яким всього мало. Просто пам'ятайте про те, що не потрібно думати що всі вам щось повинні. Варто зазначити, що починати краще з себе, вірити свої сили, намагатися мислити позитивно і цей світ заграє для вас новими фарбами! Чим більше доброти на на нашій планеті, тим більше гарних днів та неперевершених емоцій)

4,7(16 оценок)
Ответ:
Давні слов'яни – група племен, які належали до індоєвропейської спільності – предки сучасних слов’янських народів Східної, Центральної і Південної Європи. Слов'яни – велика група європейських народів, об'єднаних близькістю мов і спільним походженням. У мовному відношенні усталений поділ на східних (українці, білоруси, росіяни), західних (поляки, чехи, словаки, лужичани) і південних (болгари, македонці, хорвати, словенці, боснійці, чорногорці, серби). Слов'янські мови належать до індоєвропейської мовної сім'ї. Велике переселення народів – грандіозні етнічні переселення, які відбулися в Європі у 4–6 ст. Спричинене гунською навалою Велике переселення народів викликало утворення ряду варварських королівств – ґотів, вандалів, бургундів, франків, лангобардів та інших. Велике розселення народів призвело і до так званого Великого розселення слов'ян. Велике розселення слов’ян відбулося в Європі у 6–7 ст., коли слов’янські племена з’являються у Подунав’ї, у глибинних районах Балканського півострова – на півдні, на заході доходять до Ельби та балтійського узбережжя; на північному сході заселяють верхів’я Дону й Волги. Внаслідок Великого розселення слов’ян був започаткований поділ слов’ян на етнічні групи, що започаткував формування сучасних слов’янських народів. Візантія, Візантійська імперія – держава, що існувала у східній частині Римської імперії від кінця 4 до середини 15 ст. Свою назву здобула від давньої колонії на узбережжі Босфору – Візантія, на місці якого імператор Константин у 330 р. заснував столицю держави – Константинополь. Візантія вважалася наступницею Римської імперії, тому візантійці називали себе римлянами – «ромеями», а свою державу «ромейською». Офіційною мовою в 4–6 ст. була латина, а потім грецька.
4,7(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ