19 січня мы святкуємо свято Водокреща. На відміну від багатьох інших свят, що поєднали традиції народні й церковні, це суто християнське свято, воно прийшло до нас із запровадженням християнства.Християнські перекази оповідають, що коли Син Божий виходив із води, небеса розкрилися, і в цю саму мить на плече його опустився голуб. Це був Святий Дух. Звідси й пішла традиція хрещення у воді.За тиждень до свята чоловіки вирубують із річкового льоду хрест великого розміру, обливають червоною фарбою або й просто буряковим квасом. Так само з льоду вирубують престол побіч хреста. Завершують святкову композицію соснові або ялинові гілки у вигляді арки — це «царські врата».
На березі річки, знову ж таки біля льодового хреста, відбувається ще одне нетривале святкове богослужіння, потім священик занурює в річкову воду (в ополонку) хрест під спів хору «Во Йордані хрещуся тобі, Господи...». Ось тепер вода вважається освяченою, і люди набирають з ополонки у принесений із собою посуд свячену воду.
Є таке прислів'я:"Під лежачий камінь вода не тече". Це дуже чітко підкреслює, що для досягнення успіху потрібно працювати, багато працювати...
Розглянемо роман Валер'яна Підмогильного "Місто". (У цьому творі порушено проблему спів існування "тваринного" і духовного в людині. Все в ньому гарне, але душа погана- можна сказати про головного героя). Степан Радченко, селянин, приїзджає до міста з метою його підкорити; і йому, в якомусь сенсі цього слова, це вдається. Навіть не закінчивши свого вищого навчального закладу, Степан починає викладати лекції з української мови. Хоча спочатку він її знав погано, на лекції не ходив, але перед іспитом Спепан все ретельно вивчив; вивчив на стільки ретельно, що навіть шокував екзаменуючого рівнем своїх знань. До того ж, Радченко стає письменником і не просто пише та складає до шухляди, а заробляє на цьому гроші. Не можу сказати, що він був дуже талановитий в мистецькому плані, бували й кращі, але він упевнено приходить до редакції, цілковито впевнений у своєму таланті, а також посилає свої твори до видавництв. Степан Радченко упевнено крокував по своєму життю, хоча це й був, в якомусь сенсі, "шлях через трупи", і прийшовши "з низин" досяг вершини успіху.
Біл Гейтс, яскравий приклад того, як поставивши ціль і багато працюючи для її досягнення, можна досягти успіху в житті.
Будьте впевненими, працьовитими, оберіть для себе мету життя і це до вам досягти успіху!