ійський письменник, ірландець за походженням. найпопулярнішими книгами письменника є детективні історії про шерлока холмса та його друга доктора ватсона: "собака баскервілів" (1901-1902), "долина жахів" (1914-1915), "пригоди шерлока холмса" (1892-1893).
шерлок холмс став улюбленцем мільйонів читачів світу, а ім 'ям його називають тих, хто вміє розплутувати складні історії, відзначається високим інтелектом, знанням життя, прагненням до справедливості..
конай дойль створив науково-фантастичні романи: "втрачений світ" (1912), "отруєний пояс" (1913), "маракотова безодня" (1929), декілька історичних досліджень.
мій улюблений герой — шерлок холмс
шерлок холмс — герой ійського письменника артура конан дойля. це мій улюблений літературний персонаж. я захоплююся детективами і прочитав багато творів агати крісті, едгара по, жоржа сіменона й інших письменників.
але самим добрим, розумним, талановитим для мене залишається шерлок холмс.
слава про нього проникла у всі куточки ії, а потім про геніального детектива довідалися в усьому світі. холмс виїжджає на розслідування до ватикану, його потрібна навіть могутнім монархам. холмс у роботі використовує знаменитий дедуктивний метод. він може за окремими деталями, за якимись дрібницями дати повну інформацію про людину, її характер і місце проживання. у холмса є друг — доктор ватсон. багато що йому незрозуміле в рішеннях і висновках холмса, і він постійно задає питання. зовсім, як я: я так само, як і він, дивуюся словам і висновкам шерлока холмса. і шерлок холмс завжди терпляче, дохідливо пояснює те, що нам незрозуміле.
мені дуже подобається детективна історія "собака баскервілів", яка починається з того, що шерлок холмс буквально витягає з ціпка, забутого в його будинку відвідувачем, масу інформації. і коли з'являється власник ціпка, виявляється, що все, сказане холмсом, — правда.
Роблокс это удивительная игра нашему мышлению. Роблокс совершенно новая и популярная игра. У этой игры нет особых жанров, но игра там улучшением нашего мышления. Эта игра создана с детализацией и с настоящей физикой. В данной игре есть разные методы мышления, в случае выбора игрока. Если игрок играет в любимый им режим, то смотря на этот режим, и идёт логическое мышление. То есть игра поделена на много частей, например игрок, пока проходит игру он учится считать, вычислять на перед. Там нас учат соблюдать все возможные варианты которые могут случиться. Нас там учат творить, придумывать, то есть мы сами создаём что либо в этой игре, что позволяет улучшать нас нашу фантазию. Нам позволено смотреть на работы других игроков, чтобы мы могли получить опыт, и взять что то полезное для себя