М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alobatsevi4
alobatsevi4
23.05.2023 17:33 •  Українська мова

Розставте в реченні розділові знаки, побудуйте його структурну схему, визначте тип речення: нічого не стало видко, тільки жевріє долі жар, позосталий від огнища, та по вінку із світляків знати, де ходить мавка поміж деревами: вінок той ясніє то цілим сузір'ям, то окремими іскрами, далі тьма і його покриває.

👇
Ответ:
AlinaVaisberg
AlinaVaisberg
23.05.2023
[Нічого не стало видко], [тільки жевріє долі жар, |позосталий від огнища|], та [по вінку із світляків знати], (де ходить Мавка поміж деревами): [вінок той ясніє то цілим сузір'ям, то окремими іскрами], [далі тьма і його покриває].

Схема:
[ ═ ], [═ —, |п.о.|], та [ ═ ], (де ═ —): [— ═ то O, то O], [— ═].  

Або коротко:   [   ], [   ], та [   ], (де ): [   ], [   ].  

Тип речення:
складне із різними видами зв’язку – безсполучниковим, сурядним і підрядним.
4,4(63 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
osmaginh77
osmaginh77
23.05.2023

Коли треба пересадити кімнатну рослину, беруть горщик відповідного розміру, насипають в нього свіжу вологу землю. Землю беруть таку, яка потрібна саме для цієї рослини. Обережно виймають рослину з старого горщика, при чому виймають її, не струшуючи землю з коренів. В горщику, куди збираються пересадити рослину, роблять заглиблення в землі і обережно, намагаючись не пошкодити коренів, саджають у нього рослину. Потім її поливають водою кімнатної температури та ставлять у прохолодне місце на декілька днів, щоб рослина прижилася.

4,7(37 оценок)
Ответ:
Мαлинкα
Мαлинкα
23.05.2023

Усі числівники відмінюються за одним зразком без винятків. Є лише невелика різниця у вживанні букв а, у, е, и та я, ю, є і в закінченнях твердої і м’якої груп. Числівники, що мають закінчення -ий, відмінюються як прикметники твердої групи. Числівник третій (третя, третє) відмінюється як прикметник м'якої групи. У середньому роді числівники мають такі самі закінчення, як і в чоловічому, за винятком лише називного й знахідного відмінків, де в середньому роді виступає закінчення -е (-є).Усполученнях, що позначають дати,  відмінюється тільки перша частина: восьме березня — до восьмого березня, перше вересня — присвячено першому вересня. У складених порядкових числівниках відмінюється остання складова частина.Порядкові числівники, що входять до різних фразеологічних зворотів, можуть мати експресивне забарвлення.

Приклади на позначення часу : чветь по десятій;чверть на одинадцяту.за п'ятнадцять хвилин одинадцята.о дванадцятій годині.десята година

Объяснение:

4,7(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ