Український характер. Доброта і співчуття його сильні риси. Українець з усіма вміє підтримувати добрі, теплі взаємени. Йому властива м'яка врівноваженність іспокійна поведінка. Довіряє людям. Найголовніше для нього, гармонія в родині. Почувається дуже не затишно якщо в преміщенні безладдя. Передбачливий. Більше розраховує на завчасну підготовку, аніж на щасливий випадок. Український характер має і слабкі риси. Це не достатність сили волі, перевага емоцій над розумом, невміння підпорядковувати свої інтереси, інтересам загалу.
АЙГАК
Сайгак (Saiga tatarica) – парнокопытное млекопитающее из подсемейства настоящих антилоп. Существует пять главных популяций вида, три из которых находятся в Казахстане, одна – в России (Калмыкия) и одна в Монголии.
В 2002 году ему присвоен статус высшей степени угрозы, CR – вид, находящийся в критическом состоянии. Из-за интенсивной охоты его численность сильно уменьшилась. Число сайгаков в Казахстане за 10 лет – с 1992 по 2003 гг. – сократилось в 50 раз, с почти 1 млн до чуть более 20 тысяч особей.
Сайгак не включён в Красную книгу Казахстана, но относится к видам, охота на которые сейчас полностью запрещена.
С 2004 г. благодаря мерам, принимаемым по охране вида, численность постепенно росла, и на апрель 2015 г. составила 295,4 тысяч. В мае 2015 года произошла массовая гибель сайгаков бетпакдалинской популяции. Падение численности в ней составило более 80%. Причина гибели – пастереллёз.
По результатам авиаучёта 2019 года, общая численность сайгаков в Казахстане составила 334 400 особей, в т. ч. 111 500 особей бетпакдалинской популяции, 217 000 особей уральской популяции и 5 900 особей устюртской популяции.
Задание: В Казахстане обитает три популяции сайгаков: бетпакдалинская, устюртская и уральская. Определите значение термина «популяция».
На рисунке представлено динамика численности сайгаков бетпакдалинской популяции
( : 1)
группа организмов одного вида, занимающих определённый ареал
группа организмов одного рода, занимающих определённый ареал
сообщество живых организмов, занимающих определённый ареал
место обитания сообщества живых организмов
Літом більшість дітей їздять до рідних :бабусей, дідусей .Часто близьким важко ,й діти їм допомагають. Одного разу хлопці (можна дати їм імя)Сергій і Микола після закінчення( свій клас) 6 класу хотіли поїхати до бубусі, але батьки їм не дозволяли та хлопці настояли й сказали що на наступний рік будуть добре вчитись, на що батьки підкупились й дозволили. Коли Сергій та Миколка приїхала бабуся їх пригостила варениками, борщем та компотом, все було смачно. Після чого хлопці вирішили до старенькій бабусі скопати город, копаючи вони знайшли скарб. Потім постало питання віддати скарб бабусі чи державі. Поки хлопці барилися з питанням про скарб дізналися злочинці, які взяли хлопців у полон, щоб ті віддали скарб їм. Бабуся героїня хлопців та віддає скарб державі. А голубоокий Сергій та чорнокосий Миколка. Наволі й кожного дня ходять на рибалку, й навіть не підозрюють що їхня бабуся капітан інопланетянів. Поки вони на зеленій Землі, їхня бабуся десь там на Марсі...