М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мій улюблений літературний герой! на укр.! заранее ! 40 !

👇
Ответ:
maksim00789
maksim00789
19.12.2021
Твір писала в 5-ому класі на контрольній роботі, тому він може бути недосконалий ;)
Мій улюблений літературний герой

Одним із моїх найулюбленіших героїв літературної казки є Аля з країни Недоладії. Мене приваблює її бажання змінити своє положення в житті на краще. Навіть не зважаючи на те, що Аля потрапила в іншу країну нічого не розумія, вона все ж таки вірила, що їй вдасться втікти з неї. Героїня цієї казки легко знаходила собі друзів й допомагала їм. Писемниця цього твору надала героїні дуже важливі характеристики. Аля була хоробро, кмітливою, й в неї було велике серце, яким вона вміла правильно розпоряджатися допомагаючи іншим персонажам з країни Недоладії.
Галина Малик дійсно вміє писати казки для дітей й надавати їм надзвичайний характер.
Існує багато героїв літературних казок, але я з ними ще не ознайомилась, тому на сьогоднішній день Аля з країни Недоладії моя найулюбленіша героїня твору.
4,6(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
кек946
кек946
19.12.2021
ПРИКЛАД:Найчастіше уточнювальними бувають обставини місця, часу, а іноді — й обставини дії, означення, присудок, підмет, додаток.1. [звідки?] Згори, [а звідки саме?] з міста, текли до води запахи вечірніх лип. (Ю. Яновський.)2. [коли?] Рано, [а коли саме?] за холоду, з росою добре жати. (І. Франко.)3. Данилко [як?] радо, [а як саме?] з підскоком, біг до сусідів. (Петро Панч.)4. Над оболонню висять низько [які?] білі, [а які саме білі?] аж прозорі, хмари. (І. Нечуй-Левицький.)5. Під синім склепінням високого неба розкинувся [який?] широкий, [а який саме широкий?] аж до самого обрію, степ. (Ю. Бедзик.)Іноді виділення тих чи інших членів речення як уточнювальних залежить від того, який зміст вкладає автор у своє висловлювання. Відповідно до цього й вимовляються вони з різною інтонацією.1. [де?] Там, [а де саме?] далеко, [а де саме далеко?] на Вкраїні, сяє сонечко ясне. (П. Грабовський.) — [де?] Там далеко під горами смужкою блищить Дніпро. (І. Нечуй-Левицький.)2. [де?] У нас, [а де саме?] на Волині, найбільші й, мабуть, наймальовничіші озера. — Мені здається, що пейзажі [де?] в нас на Україні якоїсь приголомшливої краси й величі.
4,4(53 оценок)
Ответ:
leksios
leksios
19.12.2021

Що може бути чарівнішим за прекрасну українську мову?ЇЇ чарівна ріка слів,море мелодійних пісень.Це просто казка,яка ллється із вуст,коли ти говориш українською!Мелодійна,чарівна,солов"їна-усе це про неї.Наші пращури полягали в землю,щоб ми знали,що таке рідне слово,рідна мова.Вона,як парость виноградної лози,що тягнеться до ніжного сонечка,яке її зігріває і допомагає зростати.так і мова-їїнеможливо не любити і не шанувати.Адже кожен українець,це маленьке зернятко у великій зв"язці колосів пшениці!Я кохаю свою мову!Я люблюУкраїну!

4,7(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ