М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відокремленими членами ускладнені всі речення,окрім а) і ішов я пам'ятаю,через леваду б)здавалося в ті дні,моя любов,прогіркла й перестояна,вже скоро душу випалить мені в) олена,мати василькова,крутила голубці на вечерю г) крім стола ,в кабінеті було кілька стільців ,шафа з паперами,етажерка

👇
Ответ:
Краю мій, люблю я тебе вдень і вночі, вранці і ввечері і не знаю краю своєї любові (панас мирний)  річка синіє, зітхає, сміється (м. рильський) ;   розпарена теплінь віє соняшником, коноплею і яблуками (м. стельмах) .  а душа нашої людини проста, без хитрощів (о. корнійчук) .  хмари пливли за вершини казбека і затьмарювали місяць (в. собко) .  дзвінко й безтурботно перекликалися, співали, щебетали пташки (о. войченко) .  христина повернулась додому стомлена, але щаслива
4,4(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
laurenR
laurenR
21.02.2022

Объяснение:

Беркутів почалася з однієї делікатної деталі: права власності на землю. За (не)написаним сюжетом підписав одного дня князь Данило (Галицький) указ: дарую боярину Тугару Вовку землі Тухольщини в українських Карпатах — і понеслось.

Вже тоді у XIII столітті існував такий собі квазіринок землі і для князя у цьому випадку працював принцип «чия держава, того і землі». Земельного кадастру, свідоцтв на право власності та подібних юридичних речей тоді ще не існувало. «Заслужив в мене боярин, чому б не подарувати йому трохи землі?», — десь так приблизно подумав князь і підписав відповідний документ.

Воля глави держави тоді — безумовний закон. Ніхто з його «адміністрації» не збирався з’ясувати, хто давним давно вже володіє цією територією. Формально все просто: в кого документ, той і правий. Так частина державної землі стала приватною, але питання: де була лінія розмежування між державною власністю князя і муніципальною владою громади села Тухля?

Приїздить зарозумілий боярин тепер на свої землі і з’ясовує, що на практиці все трохи інакше: громада Тухлі нічого про це не знає та не збирається підкорятися його волі. Місцеві продовжують випасати овець, ходити на полювання та жити вільним життям як і раніше.

4,8(15 оценок)
Ответ:
alikhankoshpanov
alikhankoshpanov
21.02.2022
Іноді буває цікаво дізнатися значення свого імені. Я вирішила дізнатися значення й свого імені. Для цього я звернулася до вчительки української мови та літератури, бо вважаю, що лише вона зможе дати відповідь на моє запитання. Тому, коли я прийшла до школи, я одразу звернулася до вчительки:
- Доброго ранку! Можна дещо у вас запитати?
- Доброго ранку. Що ж, запитуй. - Зацікавлено відповіла вчителька.
- Я б хотіла дізнатися про своє ім'я, про його історію, походження та що воно означає.
- Добре, що ти цікавишся цим. Давай спробуємо пошукати відповідь у словниках чи в Інтернеті. Можливо, там ми знайдемо більше інформації. - Порадила учитель.
Після уроків ми пішли до бібліотеки і дізналися все про моє ім'я. Виявилось, що моє ім'я було ...
Нам разом з учителькою було цікаво провести цей час з користю, а наступного дня на уроці вона дала домашнє завдання усім учням:
- Діти, знайдіть інформацію про своє ім'я та розкажіть нам про нього наступного уроку.
Тепер я знатиму значення свого імені.
4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ