М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Текси-опис про весну використовуючи прикметники та дієслова до слів сонце, сніг, небо, хмарки , струмочки, дерева, трава, квіти, птахи. використовуючи зачин, основну частину і кінцівку

👇
Ответ:
Karin31
Karin31
27.01.2023
Весна – це ясне блакитне небо, білі пухнасті хмаринки, що швидко пливуть по ньому, бо їх підганяє веселий весняний вітерець. Весна – це ранні квіти – проліски, фіалки, нарциси, кульбабки, молода зелена трава. Це дерева, по стовбурах яких з новою силою тече живильна волога, даруючи силу брунькам та квіточкам. Це тепло у повітрі, яке відчуваєш шкірою, це яскраве сонячне проміння, що будить усе навколо.

Після зимової тиші весна приносить із собою безліч радісних дзвінких звуків. Спочатку бринять об підвіконня краплі від танучих бурульок, шумлять весняні потоки, тріщить, ламаючись, крига на річці. Потім повітря наповнюють пісні птахів, що повернулися з теплих країв та починають будувати собі гніздечка. От уже й вітер не гуде серед голих віт дерев, а м’яко шумить новеньким молодим листям. А потім йде перший весняний дощ, рясний, щедрий, гримить перший грім.А найпрекрасніше навесні – то квітучі дерева. Вони заквітають повсюди – в садах, у парках, лісах, на вулицях міста. Вони дуже красиві та мають солодкий приємний аромат. Здається, що потрапив у казку! А згодом квітки починають висихати, їхні пелюстки відриваються та падають додолу. І на їхньому місці починають вгадуватися майбутні фрукти – крихітні поки вишні, груші, яблука, персики. Буде чим поласувати літом!

Весна – то пора квітів. Найперше на чорній землі, ще крізь сніг, підіймають до сонця свою голівки проліски. Вони тендітні, проте такі сильні, що зуміли пробитися крізь товщу снігу. А в середині квітні настає пора нарцисів та тюльпанів. Особливо мені подобаються червоні, проте всі вони гарні по-своєму. Згодом у травні пишно розквітає бузок різних кольорів та півонії, а за ними – королева всіх квітів – троянда. У той час дерева та кущі вже стоять вбрані в яскраве зелене листя. І весна дарує нам у повній мірі свою яскраву та живу красу.
4,6(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
10count
10count
27.01.2023
Рідня - [р'ідн'а], 5 б, 5 зв, 2 склади, 2 наголош., голосні звкуки: і, а; приголосні звуки: р, д, н.
[р]-м'який,сонорний;
[д]-твердий, двінкий;
[н]-м'який,сонорний.
Сережка - [сережка], 7б, 7зв, 3 склади, 2 наголш., голосні звуки: е,а;
приголосні: с, р, ж, к.
[с]-глухий,твердий;
[р]-твердий,сонорний;
[ж]-дзвінкий,твердий;
[к]-глухий,твердий.
Швидкий - [швидкийі], 7б, 8зв, 2 наголош., голосні звуки: и,і; приголосні звуки: ш,в,д,к,й.
[ш]-глухий,твердий;
[в]-сонорний,твердий;
[д]-дзвінкий, твердий;
[й]-сонорний,м'який.
Легко - [лехко], 5б, 5зв, 1 наголош., голосні звуки: е,о;
приголосні звуки: л,х,к.
[л] - сонорний,м'який;
[х[ - глухий,твердий;
[к] - глухий,твердий.
Молотьба - [молод'ба], 8б, 7зв, 3 наголош., голосні звуки: о,а; приголосні звуки: м,л,д,б.
[м] - сонорний,твердий;
[л] - сонорний, твердий;
[д] - дзвінкий, м'який;
[б] - дзвінкий, твердий.
4,7(46 оценок)
Ответ:
Furum
Furum
27.01.2023
Нещодавно тато приніс додому ялинку - пухнасту красуню. Вдома відразу запахло лісом та святом. Яка вона гарна, ця ялинка! Густа, зелена, з широкими лапатими гілками, вкритими хвоєю. Ми поставили її у куточок кімнати та почали прикрашати. Лісова красуня поступово перетворювалася на Різдвяну ялинку - не тільки атрибут Різдва та Нового року, але й символ вічного життя та переможного Божественного світла. Тепер стоїть ця ошатна красуня, рясно прикрашена іграшками та гірляндами, і неможливо не посміхнутися, дивлячись на неї. 
4,8(60 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ