М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скаладіть речення з поданими фразеологізмами
1. як пилип з конопель
2.прийде коза до воза
3.жданниками годувати
4.передати куті меду
5.видно пана по халява
6.кебету мати
7.чуба нам'яти

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Rou234
Rou234
28.12.2020
1 твір   
      19 грудня люди  відзначають свято Святого  Миколая -  захисника усіх бідних  і знедолених. Найбільше люблять і шанують його діти,  для яких  він – почесний охоронець і завжди приходить з подарунками.
       Народ склав про Святого Миколая багато легенд і переказів, в яких він  боронить людей від  лиха, особливо у дорозі. Його образ  брали з собою, вирушаючи у далекий путь .
         Святий Миколай є другим після  Бога заступником людей від усіх лих і нещасть. Все життя він ніс  добро і милосердя,  опікувався не тільки людьми, а й дикими звірами.

2 твір    
       Різдво є найдавнішим релігійним святом. Походить воно з дуже давніх часів, коли наші предки ще не були християнами. Тоді це було свято на честь доброго бога сонця, що звався Дажбог. Пізніше, коли було прийнято християнство,  почали святкувати день народження справжнього Бога – Ісуса Христа.
     Різдво починається Святвечором. На це родинне свято готують дванадцять пісних страв, головними з яких є кутя та узвар. Коли на небі з"являється перша зірка, яка сповіщала про народження Христа, уся родина сідала за святковий стіл.
4,6(31 оценок)
Ответ:
veshove
veshove
28.12.2020

19 січня мы святкуємо свято Водокреща. На відміну від багатьох інших свят, що поєднали традиції народні й церковні, це суто християнське свято, воно прийшло до нас із запровадженням християнства.Християнські перекази оповідають, що коли Син Божий виходив із води, небеса розкрилися, і в цю саму мить на плече його опустився голуб. Це був Святий Дух. Звідси й пішла традиція хрещення у воді.За тиждень до свята чоловіки вирубують із річкового льоду хрест великого розміру, обливають червоною фарбою або й просто буряковим квасом. Так само з льоду вирубують престол побіч хреста. Завершують святкову композицію соснові або ялинові гілки у вигляді арки — це «царські врата».
На березі річки, знову ж таки біля льодового хреста, відбувається ще одне нетривале святкове богослужіння, потім священик занурює в річкову воду (в ополонку) хрест під спів хору «Во Йордані хрещуся тобі, Господи...». Ось тепер вода вважається освяченою, і люди набирають з ополонки у принесений із собою посуд свячену воду.

4,8(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ