М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написать мини- сочинение на тему поездка в канаду

👇
Ответ:
sofialolollollo
sofialolollollo
25.01.2023

за те три недели, которые я провела в канаде, я успела побывать во многих известных местах этой   страны.

достопримечательности канады  не ограничены лишь природными интересными местами,   здесь есть   множество архитектурных сооружений. множеству великолепных отелей высочайшего уровня и ресторанов с кухней различных народов наш   отдых в канаде  был   не только незабываемым, но и интересным.  что я   посмотрела в канаде?

среди главных достопримечательностей этой чудесной страны я особо   выделила железную дорогу от ванкувера до джаспера, здание парламента, знаменитый  парк стэнли  в центре ванкувера,ниагарский водопад,  залив фанди, озеро луиза,к сожалению,   это лишь основные интересные места канады, на самом деле их здесь просто бесконечное число.

например,  телебашня cn tower, расположенная в торонто, еще недавно считалась самым высоким сооружением в мире и до сих пор служит ярким изображением одного из чудес света. незабываемые воспоминания в моей памяти оставил обед в панорамном ресторане телебашни на высоте 351 метр. также я   посетила в торонто   национальный парк банф. это место   идеально для изучения различных диких животных и получения   наслаждения истинной красотой канадской природы. помимо этого в торонто находится зоопарк с животными из различных стран, который служит прекрасным местом для проведения времени всей семьей.

 

в столице канады, в  оттаве, я посетила множество интересных мест, которые подарили мне   яркие воспоминания, а также приятные и незабываемые впечатления.

а в ванкувере я   посетила всемирно известный парк стэнли, раскинувшийся на территории в тысячу гектаров. местные жители, проживающие недалеко от парка, устраивают здесь утренние пробежки, ну а туристы,такие как я,   путешествовуют по парку   на машине, периодически делая остановки для осмотра интересных мест. в парке стэнли располагается известный ванкуверский аквариум, от посещения которого я была в восторге. в ванкувере есть и аквапарк, и теннисные корты, и пляжи, а также огромное число других не менее увлекательных мест.

 

великолепие и красота природы охватывают абсолютно всю территорию канады. поездка в канаду вызвала у меня   положительное впечатление и оставила массу приятных воспоминаний об удивительной стране и ее великолепных достопримечательностях!

4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Каракоз11111
Каракоз11111
25.01.2023

«Часто можна почути думку, що з грубою, невихованою людиною варто говорити “її мовою”, оскільки вона, мовляв, не розуміє іншої. Водночас багато хто вважає, що коли в стосунках із такими людьми ми почнемо грати за їхніми правилами, то вже нічим не відрізнятимемося від них. Як варто чинити, зіткнувшись з невихованістю, непорядністю іншої людини? Сформулюйте тезу, наведіть два-три переконливі аргументи, що найкраще підтвердять Вашу думку. Проілюструйте міркування посиланнями на приклади з художньої літератури чи інших видів мистецтва (зазначте автора і назву твору, укажіть на проблему, порушену митцем, художній образ, через який проблему розкрито, наведіть цитату з твору тощо), історичними фактами або прикладами із життя...».

- Абсолютно недоцільна тема цього “власного висловлювання”, тому що текст винятково політичний. Цей текст закидає у підсвідомість дитини інфекцію толерантності. Коли в країні йде війна, нас ніби закликають розмірковувати на теми, чи сісти за стіл переговорів з бандюками і пити з ними каву та філософствувати, як це негарно - так поводитися. Це загальна стратегія Міністерства освіти і науки. Тепер щодо прикладів з художньої літератури. Я б навела приклад з твору “Яса” Юрія Мушкетика. Сірко йде визволяти бранців з турецької неволі. Щось вони не дуже хочуть повертатися в Україну. Каже він їм: “Хто хоче вертати в Україну, станьте по праву руку, хто не хоче - по ліву...” Стали. Веде їх Сірко в Україну. Провів кілька кілометрів і зупиняє своїх воїнів. Наказує усіх, хто став по ліву руку, - знищити. Навіщо в Україні раби? Тут доречно згадати рядки поета Бабія:

Не проклинайте наших ворогів,

Не називайте їх катами,

Найбільший ворог наш - між нами...

“Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці...” Не згинуть! Процитуйте Тараса Шевченка: “Поховайте та вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров’ю волю окропіте...”

Дитину треба орієнтувати, що ти, козаче і козачко, - в облозі, ти живеш в окупованій Україні. Яка може бути толерантність? З ким?

У цьому міні-творі посилалися на Ісу­са Христа, аргументували лавандовою християнською водичкою. Нехай би згадали, як поводився Ісус Христос у храмі. Що він зробив з торговцями? Поперевертав їхні лавки догори дном... А чи подав Ісус Христос руку сатані? Нехай прочитають “Давидові псалми” Тараса Шевченка... “Блаженний муж на лукаву не вступає раду. І не стане на путь злого, і з лютим не сяде...” А ще діти мали б згадати, що “стане правда-мста”...

Наводили приклади з “Кайдашевої сім’ї”. Мовляв, Мотря змінила тактику щодо Кайдашихи. Мотря не скорилася, вона “зламала хребет” своїй свекрусі...

- Коментуєте завдання міні-твору не як філолог, а як політик...

- Ні, я говорю як людина, яка сприймає українську літературу як світоглядну зброю.

- Років з 15 тому одна філолог в Інституті післядипломної педагогічної освіти висловлювала таку сентенцію: “Дітям не цікава українська класика. Вивчають її з примусу, бо проблеми людей минулих століть далекі від їхніх повсякденних турбот... У юнацькому віці і література має бути юнацька...”.

- Не згодна. Які у наших учнів повсякденні турботи? Сидіти в Інтернеті, ганяти футбол, глушити пиво, ходити на дискотеки? Треба працювати з дітьми, а не відбувати формально уроки. Моя дитина виростала на українській класиці. Тепер у мене внучці трохи більше місяця. Біля її ліжечка лежить “Лис Микита” Івана Франка. Класика актуальна завжди. Ми - країна непрочитаних класиків. Тому і не маємо повноцінної держави, не маємо перспективи, зрештою, не маємо належної освіти.

4,5(68 оценок)
Ответ:
gulnazka06
gulnazka06
25.01.2023

Як варто чинити, зіткнувшись із невихованістю, непорядністю іншої людини?

    

Дуже часто стається так, що поряд з нами опиняється невихована або непорядна людина. І як же варто чинити, опинившись поряд із нею? Я вважаю, що ігнорувати некультурну або огидну поведінку не завжди можна. Інколи людині варто зробити зауваження. Але зробити це культурно та ввічливо, не лаючись. Проте, перевиховати непорядну людину не завжди можна. Наприклад, згадаймо твір «Собаче серце» М. Булгакова. Скільки б професор не перетворював Шарікова на людину, він нею не став. Так буває не тільки на сторінках твору, а й у житті. Тому, зіткнувшись із невихованою або непорядною людиною треба діяти за обставинами. Одного разу краще промовчати, щоб не наводити гнів на себе, а іншого краще висловити свою думку щодо негарної поведінки. Загалом, краще шукати справедливості та виховувати у собі та оточуючих порядність. Саме тоді людство стане існувати щасливо.

4,8(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ