М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Надо составить диалог в клас пришёл новый ученик что жил в другой стране расскажите ему коротко про украину,выразьте свою заинтересованность особенностями страны,из которой он прибыл 5-6 предложений

👇
Ответ:
TaKuRGRAF
TaKuRGRAF
25.09.2020
-Привіт, ___! Мене звати ___. Як у тебе справи
-Доброго дня, у мене все добре. Чи можешь ти розповісти мені про свое місце проживання?
-Авжешь. Україна то е не просто країна. Тут ти завжди зустріешь привітних людей з гарними українськими звичаями. Наша мова ї найгарніша та наймелодійніша. Ми маємо поважати своїх батьків, бо вони є наші рятівники і сарадники. 
-Так, я вже це зрозумів.
-А звідки ти приїхав?
-Я родився у Англії, але моя бабуся чиста Українка
-Англія... Я мрію попасти у Англію. Доречі я добре розмовляю ангійською. Не зважаючи на те що у вас завжди йже дощ, все одно Англія залишається буди культурною столицею миру.
-Я радий що у нас є спільні інтереси.
4,8(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kachakomba
kachakomba
25.09.2020
Я(займенник, підмет)  з(прийменнік,додаток) квітами(іменник,додаток) прийшов(дієслово, присудок)  тебе (займ, додаток) зустріти (дієсл, присудок)  і( сполучник) дуже (присл, обставина)  довго (присл, обставина)  ждав (дієсл, присулок)-зів`яли (дієсл, присудок)  квіти (іменник,додаток). розповідне, неокличне, складне. 1) двоскладова, поширена, повна, ускл. однорідними присудками 2)двоскл, непоширена, повна, неускладнена. обидві частини по єднанні безсполучниковим зв язком. 
4,7(85 оценок)
Ответ:
Russiansss
Russiansss
25.09.2020

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Окрім цього 2018–2027 рр. оголошено в Україні Десятиріччям української мови. З нагоди цих подій за ємо у читальний зал бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ для перегляду діючої тематичної книжкової виставки «Слова росли із ґрунту, мов жита.

Добірним зерном колосилась мова.

Вона як хліб. Вона мені свята.

І кров’ю предків тяжко пурпурова.»

Знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

Объяснение:

4,6(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ