Твір-опис тварин у науковому стилі Панда Розрізняють велику панду й малу панду. Велика панда (бамбуковий ведмідь) — ссавець, якого тепер відносять до родини ведмедевих. Ця тварина нагадує ведмедя, але має круглішу голову, що нагадує чорно-білу маску. Велика панда живе в листяних та хвойних лісах із густим бамбуковим підліском в гористих місцевостях центрального Китаю, таких, як Сичуань і Тибет, на висоті від 1200 до 4000 м над рівнем моря. Живляться панди різними рослинами і найперше — молодими пагонами бамбука, які вони розгризають міцними щелепами. Велика панда — це вимираючий вид, головною загрозою її виживанню є подальша втрата середовища проживання та дуже низький рівень народжуваності як в неволі, так і в дикій природі. Вважають, що близько 1600 панд досі проживають у дикій природі. Велика панда є символом Всесвітнього Фонду Дикої Природи. Мала панда (кошачий ведмідь) — вид ссавців ряду хижих, переважно травоїдна, розміром небагато більша за кішку. Особливих успіхів у розведенні цих тварин у неволі досяг Зоопарк Хефей. Систематичне положення малої панди довгий час було неясним, її відносили то до родини єнотових, то до ведмедевих, проте пізніше за даними молекулярних досліджень її виділили до окремої родини малопандових.
Кіт наплакав - дуже мало Кури не клюють - багато Приклад: Коли грошей кіт наплакав, тяжко жити, а коли кури не клюють - нудно. Заснуло серце - якщо людина втрачає гостроту відчуттів, стає неемоційною. прокинулась душа - людина знов почуває себе здатною переживати, відчувати емоції, відчутта приязні, любові. Приклад: Коли пішли осінні дощі, моє серце заснуло, але з приходом весни душа прокинулась. Легкий на руку - той, хто досягає успіху у будь-якій усякій справі; той, кому таланить, щастить Важкий на руку — той хто дуже боляче вдарити, сильний. Приклад: Дід мій був легкий на руку - все йому легко давалося, але не треба було його чіплятися: важкий на руку був дід, і дрався добре.
Намою думку, шкільна програма є не надто ефективною. учні українських шкіл вивчають близько 18-20 предметів, більшість з яких їх зовсім не цікавить. я вважаю, що для того щоб навчання стало ефективнішим слід зменшити кількість навчальних предметів. також , можна розділяти класи за здібностями: учнів,яким легше гуманітарні пермети й учнів,яким краще так званы "технычні" предмети неслід поєднувати в одні класи й навчати за однією програмою. зрештою, у кожного є певні здібності і самеїх потрібно враховувати при навчанні. генію наврядчи буде дуже цікаво на уроках мови чи літератури, натомість, учень що схильнийдо творчості може просто не зрозуміти - не має в нього здібностей й усе! тому я вважаю, що для того щоб начання стало ефективнішим і цікавішим слід зважати на здібності учнів .
Панда
Розрізняють велику панду й малу панду.
Велика панда (бамбуковий ведмідь) — ссавець, якого тепер відносять до родини ведмедевих. Ця тварина нагадує ведмедя, але має круглішу голову, що нагадує чорно-білу маску. Велика панда живе в листяних та хвойних лісах із густим бамбуковим підліском в гористих місцевостях центрального Китаю, таких, як Сичуань і Тибет, на висоті від 1200 до 4000 м над рівнем моря. Живляться панди різними рослинами і найперше — молодими пагонами бамбука, які вони розгризають міцними щелепами.
Велика панда — це вимираючий вид, головною загрозою її виживанню є подальша втрата середовища проживання та дуже низький рівень народжуваності як в неволі, так і в дикій природі. Вважають, що близько 1600 панд досі проживають у дикій природі. Велика панда є символом Всесвітнього Фонду Дикої Природи.
Мала панда (кошачий ведмідь) — вид ссавців ряду хижих, переважно травоїдна, розміром небагато більша за кішку. Особливих успіхів у розведенні цих тварин у неволі досяг Зоопарк Хефей.
Систематичне положення малої панди довгий час було неясним, її відносили то до родини єнотових, то до ведмедевих, проте пізніше за даними молекулярних досліджень її виділили до окремої родини малопандових.