М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kiktev
kiktev
07.05.2020 11:00 •  Українська мова

Квити вражали й захоплювали барвистістю веселкових барв як праыльно пышеться

👇
Ответ:
макс3069
макс3069
07.05.2020
Квіти вражали й захоплювали барвистістю веселкових барв. И писать нормально научись, а то " праыльно" ...)
4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ingad1986
ingad1986
07.05.2020
. Що таке зрада?
Зрада.
Це важке й сильне психологічно й емоційно почуття. Важко сприймати саме почуте слово, яке викликає важкі й неконтрольовані емоції в душі.
Важко навіть ставити перед собою таке запитання: «Чи змогла б я стерпіти й перенести зраду близької людини?»
Мене зраджували й навіть не одноразово. Просто словами цього не вимовити, не можливо описати. Це почуття глибоке й болюче. У кожного в житті трапляється на шляху зрада. Когось зраджує кохана людина, а іншого найкращий товариш. Але почуття у всіх схожі, і душа таку біль сприймає однаково болюче и т.д.
4,4(3 оценок)
Ответ:
semak03
semak03
07.05.2020
(Журналіст)

Я зараз закінчую школу й пови­нен вибрати майбутню професію. Існує багато цікавих професій, але для мене найкраще — бути журналістом. Це вимагає великого контактування з людьми, і мені це подобається, оскільки я досить товариська людина і можу знайти спільну мову з усіма.

Журналісти пишуть репортажі й статті, що, на мій погляд, дуже цікаво. Ще одна перевага в тому, що журналісти зустрічаються з багатьма цікавими та відомими людьми, відвідують нові місця, їх життя наповнене враженнями і подіями. Вони завжди в курсі всіх новин і розповідають про них людям.

Щоб стати хорошим журналістом, треба бути освіченою й обізнаною людиною. Тож мені слід багато читати й тренуватися писати. Я повинен вступити до університету й сумлінно вчитися. Тому я пройшов курси англійської мови у моєму місті для студентів, які до мені у вивченні граматики і де я поповнив свій лексичний запас.

Щодо моїх планів, то я збираюся ретельно готуватися до вступних іспитів і добре навчатися згодом. Також я збираюся шукати роботу в місцевій газеті. Сподіваюся, що досягну успіху в журналістиці.
4,8(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ