М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти твір на тему хто давніх друзів забуває той нових немає

👇
Ответ:
lesivarshavska
lesivarshavska
16.03.2022
У мене була подружка, яка на вихідні приїзджала в село. Ми були ще дітьми. На кожних вихідних ми ходили на річку, в ліс а найчастіше гралися ляльками. Ми були найкращими друзями. Коли ми стали старшими я її не забула, а вона перестала їздити в село. Іноді буває в селі, але їй ні з ким дружити.
4,7(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vkutepova1999
vkutepova1999
16.03.2022
. Головна думка: Тож не кривди хліба, синку, крихти не зрони. 2. Кидати - упустити, зронити. 3. Хлопчику, гляди, ти ж на вулицю гуляти з хлібом не іди! Тож не кривди хліба, синку, крихти не зрони. (Звертання виділяються комами) 4. Дасть (що зробить?); гляди, не іди (що роби?); гуляти (що робити?); упустиш, стопчеш (що зробиш?); вклали, не спочили, недоспали (що зробили?); не кривди, не зрони (що роби?) Не з дієсловами пишеться окремо, крім випадків, коли слово не вживається без не, коли є префікс недо- - недоспали.
4,6(32 оценок)
Ответ:
natachernov
natachernov
16.03.2022

Объяснение:

Збірні числівники утворюємо тільки від числівників від двох до двадцяти та від числівника тридцять.Від деяких збірних числівників утворюємо слова з пестливим значенням: трійко, п'ятірко.Збірні числівники поширені в розмовному тахудожньому мовленні. Іх майже не вживаємо в офіційно-діловому й науковому стилях.

У кінці деяких числівників після т пишемо знак м'якшення (п'ять, дев'ять). Проте всередині складних числівників знак м'якшення не пишемо.НАПРИКЛД: п'ятнадцять, шістдесят, дев'ятсот.

І можете поставить Внизу ! Ну там Ну да ну

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ