М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ALIONA2020
ALIONA2020
21.05.2021 18:07 •  Українська мова

1.який розділ про мову вивчає частини мови а)синтаксис б)пунктуація в)морфологія г)орфографія 2.дієслово має такі форми а)дієприкметник,дієприслівник б)неозначена форма,особове дієслово в)неозначена форма,інфінітив(н. дієслово г)неозначена форма,особове дієслово,дієприкметник,дієприслівник,безособові форми на -но,-то 3.дієслово відповідає на питання а)яка? яке? які? б)що зробить? що зробив? що буде робити? в)хто? що? 4.у якому з рядків записані всі часи дієслова? а)об’їхав,буде читати,кричатиме б)малюватиму, дивлюся, прийшов в)дивиться, благав, читати г)зробить, закликав, співатиме 5. вибрати рядок, у якому записані лише дієслова а) малий, скоро, прискакати, буде писати б) прийде, буде робити, співатиму, летів в) оминув, пришили, сказав, малюнок г) зіпсований, гарний, призвичаїтись, жовтіє 6. дієслово означає… а) ознаку предмета б)дію предмета в)називає предмет г)ознаку дії предмета

👇
Ответ:
tsukhaya
tsukhaya
21.05.2021





6б ось відповіді
4,4(88 оценок)
Ответ:
керамбит1
керамбит1
21.05.2021






Дуже легко!
4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
leesasha083
leesasha083
21.05.2021

Українська світлиця

В житті кожної людини є такі святі і безцінні речі, як: батьківська хата, вогник родинної любові, пам'ять про предків, знання родовідного дерева, повага до звичаїв та обрядів рідного народу. Щоб по-справжньому пізнати свій рідний народ, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. І не тільки культуру, що створена талановитими архітекторами, художниками, музикантами, акторами, письменниками, вченими, але й ту, що впродовж багатьох століть творилася й плекалася в народному середовищі, передавали від покоління до покоління, безперервно розвивалися, утверджувалася, ставала традиційною.

Саме сьогодні нам необхідно зрозуміти велич нашої народно-традиційної культури, її довічний гуманізм, добробут, щиру гостинність, щоб спрямувати свої вчинки на утвердження української духовності.

З метою ознайомлення учнів з кращими традиціями українського народу в нашій школі була створена «Українська світлиця», де зберігається багатий матеріал з народознавства. Кожен предмет має свою історію, кожна річ знаходиться на своєму місці і є свідком певного періоду життя українського народу.

Важливою спорудою в світлиці є піч. В печі не тільки готували їжу. Вона створювала особливе родинне тепло. Бо часом об’єднувала навіть розведених. Чоловіка з жінкою, а для дітей була справжнім захисником. Це оберіг тепла і затишку, лікарня і насолода для ока. А вогонь у печі — це символ добрих і людяних стосунків усієї сім’ї, оберіг усієї родини. А як гарно пахне від неї стравами, сушеними яблуками, насінням. А ще піч важлива тому, що хліб пече.

Рушник на стіні — давній наш звичай. Не було жодної оселі на Україні, яку б не прикрашали рушниками. У кожній оселі були свої рушники. Свої узори на них. Це був своєрідний календар, книга родоводу.

4,8(65 оценок)
Ответ:
SvetlanaSagina
SvetlanaSagina
21.05.2021

Вона лежала зі спутаними ногами, голова також застромилася в поплутані мотузки.

1) підмет - вона, присудок - лежала;

2) підмет - голова, присудок - застромилася.

Складне безсполучникове речення.

А попереду нього біг його ловецький пес, а ще попереду пса котили щасливі хухи.

1) підмет - пес, присудок - біг;

2) підмет - хухи, присудок - котили.

Складносурядне речення, з протиставним сполучником "а".

Через те вони і будують такі манісінькі хатки, що навіть удвох там не можна зручно поміститися.

1) підмет - вони, присудок - будують.

Складнопідрядне речення.

4,7(69 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ