М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
marta4191
marta4191
05.04.2023 07:06 •  Українська мова

Придумати однокореневі слова поле, дорога , осінь, рік, місяць, хлопець, діти.

👇
Ответ:
Annaaa63879
Annaaa63879
05.04.2023
Поле - польовий, полівка
Дорога - придорожній, доріженька, доріжка
Осінь - осінній, восени
Рік - річний,
Місяць- місяченько, місячний
Хлопець- хлопчаки, хлоп'ятко,
Діти - дітоньки, дитячий, дитина

сделай лучшим если не жалко
4,4(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
karinaandreevozb5ha
karinaandreevozb5ha
05.04.2023
Життя кожної людини може вважатися гідною, якщо він чогось досяг у житті. для кожного періоду характерні різні досягнення, успіхи. спочатку ми прагнемо добре закінчити школу, інститут, влаштуватися на престижну роботу. для кожної людини життєвий успіх − це поняття різний, в залежності від життєвих цінностей. останнім часом люди все частіше прагнуть до матеріальних благ. вважається, що життя вдалося, якщо чоловік самодостатній. зараз ми вже навряд чи зможемо відмовитися від тих зручностей, які роблять життя простіше. але ж це далеко не все, що потрібно для щастя. здоров’я близьких людей, їх благополуччя ще більш цінні.
4,4(73 оценок)
Ответ:
Rafaila111
Rafaila111
05.04.2023

ответ:

я з нетерпінням чекав літні канікули, та от нарешті вони настали. в середині літа ми з батьками планували відвідати море в місті одесі.

на початку літа я гуляв у дворі. ми з друзями весело проводили час, граючи в рухливі ігри: волейбол, баскетбол і футбол. вечорами я із задоволенням дивився цікаві фільми та читав книги.

у липні ми зібралися до моря. коли приїхали до одеси, оселилися в заброньованому готелі. розклавши речі, відразу ж вирішили відвідати міський пляж, який знаходився зовсім недалеко. але нам завадив дощ. раптово почалася сильна злива. перечекавши її в готелі, ми знову пішли до моря. на наш подив, пляж був майже безлюдним. після дощу люди не стали повертатися.

вода була тепла й ласкава, майже без хвиль. так було приємно після довгої дороги зануритися в море! цей пляж привабливий тим, що він піщаний, і біля берега неглибоко. потрібно дуже далеко йти, щоб досягти глибини. ми довго плавали та засмагали на сонечку. після дощу воно не було гарячим, тому ми не боялися обгоріти.

ми намагалися відвідувати пляж майже кожен день. мої літні канікули на морі були незабутніми!

4,5(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ