М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zozoshcka17
zozoshcka17
28.09.2020 11:19 •  Українська мова

Напишіть за одним із навединих поетичних уривків твір-мініатюру.використайте в ньому однорідні члени речення. 1.достигають яблука ранети. рання осінь листя л.костенко 2.рідна мово, росту я крізь тебе, крізь радовища душ і п. перебийніс 3.як би тобі, доню, в світі не було, не скупись ніколи людям на л. диркавець

👇
Ответ:
romaberduk03
romaberduk03
28.09.2020
Рання Осінь

Прийшов вересень.
Сонце ще ласкаво та лагідно усміхається. Проте його проміння вже перестає гріти землю. Дні стають короткими та холодними. Повітря прозоре, легке, вмите частими осінніми дощами. Браму зеленого літа замикає багряна осінь. Золотяться березові гаї. Червоніють коралі горобини. Колосяться жовті ниви. Пшеничний край, наче писанка.
Рання осінь по-своєму гарна.
4,4(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
T4ffy
T4ffy
28.09.2020
Якщо би з мови зникли прикметники, не існувало б таких творів, як етюд, адже справжній опис природи без прикметників неможливий. Слова б не набували барв, емоцій та почуттів. Фактично прикметник - це опис слова, і якби його не стало, текст був би манірним набором слів, з яких виходить речення. Такі твори, як "Лось" Євгена Гуцала набули б сірих тонів, адже такі оповідання, як правило, є багато яскравих прикметників. Вірші і не були б віршами, адже поезія без опису не може існувати.
Отож прикметник - це частина мови, яку неможливо замінити.
4,5(89 оценок)
Ответ:
Petrosyaniha
Petrosyaniha
28.09.2020

      Розставити розділові знаки слід так:

     Ольгу Косач знають як відому письменницю Олену Пчілку. Значною постаттю у світовій літературі стала її донька – Леся Українка; син Михайло взяв псевдонім «Обачний». Ці псевдоніми придумала Олена Пчілка. Сама вона впродовж життя підписувалася тільки псевдонімом.

      Пояснення:

      Ольгу Косач знають як відому письменницю Олену Пчілку. Значною постаттю у світовій літературі стала її донька – Леся Українка (тире між підметом і присудком); (ставимо крапку з комою, бо вона має стояти між частинами складного речення, поєднаними безсполучниковим зв’язком, якщо ці речення вказують на відносно самостійні події) син Михайло взяв псевдонім «Обачний». Ці псевдоніми придумала Олена Пчілка. Сама вона впродовж життя підписувалася тільки псевдонімом.

4,5(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ