М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Есе на тему " вільна людина може бути щасливою" іть, будь ласка!

👇
Ответ:
Рикания
Рикания
25.04.2021

У кожної людини своє щастя. Для матері це здоров’я її дітей, для людини творчої – натхнення та визнання, для закоханого – посмішка милої, а для когось – просто можливість ходити та дихати. Марна справа – заздрити чужому щастю, бо від цього сам щасливішим не стаєш анітрохи, тільки псується настрій та опускаються руки.

У розумінні багатьох щастя – це якісь яскраві незвичні переживання, стан піднесення, щось незвичайне та небуденне. Ми шукаємо щастя в гострих відчуттях та дорогих речах. Спочатку ми радіємо новому телефонові чи модній кофтині, та через якийсь час вони нам набридають.

 А якщо задуматися, то ми маємо безліч того, щоб бути щасливими. Аби це усвідомити, достатньо познайомитися, наприклад, з людьми, які не можуть ходити, не бачать, не можуть самі піклуватися про себе. Для хворої дитини пройти самостійно кілька кроків – величезне щастя! Прокинутися здоровим після тривалої хвороби - щастя! А для тих, хто живе дуже бідно, справжньою радістю буде лише сита вечеря.

Є речі, які залежать від нас, те, що завжди робитиме людину щасливою. Це гармонія в душі, щирі стосунки з близькими, улюблена справа. Нас завжди радуватиме краса природи та гарне самопочуття. Головне, навчитися цінувати такі прості речі.

Кожна людина заслуговує на те, щоб бути щасливою. Я так вважаю тому, що зробив цікаве Щасливою може бути лише добра людина. Той, хто отримує щось через злі вчинки, не вміє радіти по-справжньому. До того ж, щаслива людина сама не хоче робити нікому шкоди, навпаки, вона прагне поділитися своїм щастям. А це означає, що коли всі люди щасливі, то увесь світ стає добрим, ніхто нікому не заздрить та не чинить кривди.

4,4(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Слова, слова ... Сколько написано произведений, стихов, прозы о назначении слова в жизни человека, сколько мы говорим постоянно о роли слова в образовании, в науке, в культуре, в быту. И все же невозможно воспроизвести весь смысловой диапазон слова. Особенно, если говорить будем о чувствах, которые могут вызвать эти слова, о последствиях тех или иных событий, вызванных словом, о судьбе человека, нации, планеты ... 

Задумываемся ли мы над тем, какую игру играют с нами слова редко. Еще в начальных классах мы изучали такие группы слов как синонимы, антонимы, паронимы, омонимы ... Наиболее интересными, на мой взгляд, выступают многозначные слова, которые несут богатое смысловую нагрузку!

Вот и сегодня тема нашего произведения «Краски украинского слова». Вроде простое слово «краски», а какой вместительный глубокий смысл можно в него вложить. Ведь словом можно поддержать, можно уничтожить, можно изувечить всю жизнь, а можно сделать человека счастливее. Такое оно обычно-необычный слово. Его красочные оттенки воспроизводят внутренний мир человека, показывая его отношение к окружающему обществу, к окружающему миру, к природе. Я не хочу писать сочинение, в котором будут дежурные фразы, цитаты известных поэтов, художников. Себе целью ставлю воссоздать общественное значение красочности украинского слова, слова вообще ... 

В наше время больно возникает вопрос информационной войны. И снова именно слово становится основным инструментом! Именно с его поднимают народные массы, пытаются противопоставить нацию против нации, соседа против соседа, отца против сына. Это, возможно, даже страшнее война, чем орудийная. Слово действует постепенно, незаметно, но точит как вода камень, и сам не замечаешь, как поддаешься его влиянию. 

Самое сложное, думаю, это подобрать правильно слова, построить фразы, которые смогут доказать ту или иную мысль. А самое главное - надо знать смысловые оттенки слов, именно грамотное их использование может тому или иному человеку стать личностью, даже сделать карьеру или стать на ноги, найти свое место в обществе. 

Лишь несколькими красочными словами можно нарисовать замечательный сад или море, можно признаться в любви и сделать человека счастливым, можно наносить бесконечного боли и сожаления ... 

Что же выбирает современник? К сожалению, многие разучились использовать слова с добрыми намерениями. На улицах, на телевидении - везде только и слышишь дискуссии, ссоры. И это дует больно. Если бы люди как можно чаще говорили друг другу комплименты, приятные слова, доброжелательные поздравления, в мире было бы меньше недоразумений, меньше споров и ... войн, а мир стал бы намного счастливее. 

Давайте использовать только хорошие, вежливые, откровенные слова и мир вернется к нам своим мирным красочным лицом.
4,4(19 оценок)
Ответ:
Dan0304
Dan0304
25.04.2021

Рідне слово — таке ніжне, барвисте, найдорожче. Воно хвилює серце, бо мо­ва українська — це невичерпне джерело, скарбниця народного духу. Вона мелодійна, ласкава, ніжна, багата. Коли чуєш українську мову, здається, що це співа­ють лісові пташки, шумлять бурхливі гірські водоспади. Мова — порадник і вчитель тим, хто її шанує і любить, і суддя тих, хто її зневажає.

Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос — більш нічого.

А серце б’ється, ожива, як їх почує.

Так писав про рідне слово Тарас Шевченко. Не можна не погодитися з вели­ким поетом. Мова наша така мелодійна, неповторна, бо увібрала в себе гомін полів і лісів, вона зіткана калиною, барвінком і вишневим цвітом. Для кожного українця рідне слово пов’язане з краєвидами, з картинами сільської природи і міськими пейзажами. У ній відбиваються звичаї, традиції, розум і досвід, кра­са і сила українського народу. Ще в дитинстві вона допомагає нам пізнати світ, відкривати для себе таємниці життя. Без мови не може розвиватися жодна нація, бо вона допомагає людям обмінюватися думками, висловлювати почуття, досягати взаєморозуміння, створювати духовні цінності.

Ніжне українське слово пробуджує в нас людину. Це те найцінніше, що пере­дає наш народ із покоління в покоління як найдорогоцінніший скарб. Доки жи­ва мова, доти живий і народ.

Століттями нашу мову гнали, переслідували, забороняли. У відповідь на приниження, гніт, сваволю український народ творив свою історію, культуру, плекав рідну мову. І мова зацвіла, наче троянда. Ніжна і співуча, вона звучить у сер­ці кожного з нас. Вона звучала раніше з уст українців, вона піснями додавала козакам сили, звучала у народних думах і піснях. Вона приходила з творів І. Котляревського і Т. Шевченка, І. Франка. Саме вони довели існування слів, від яких «серце б’ється, ожива, як їх почує».

Тільки людина з глибоким почуттям патріотизму здатна зберегти в душі по­шану до рідної мови. Бо слова «мова» і «Батьківщина» духовно споріднені. А той, Хто байдуже ставиться до мови, байдужий і до минулого, теперішнього і майбутнього свого народу.

Мова народу — найчарівніший цвіт, що ніколи не в’яне, а вічно живе, розви­вається. Мова допомагає нам завжди. Є слова, які викликають радість і збуджують душу. Це слова добрі, слова підтримки і співчуття. Найніжнішими словами ми відкриваємо серце коханій людині, щирими розмовами довіряємо таємниці друзям, словами твердими даємо обіцянки. XX століття принесло нашій мові й культурі високі злети й найскладніші випробування. Наше слово вмирало з го­лоду і бідувало, плакало за людьми, кинутими за ґрати, розстріляними, знищеними морально. Слово українське стало ніби сховком людського духу, скарбни­цею, до якої народ складав і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід.Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов’їну, —

писав, незважаючи на заборони, В. Сосюра.

Не можна жити в Україні, не милуючись рідною мовою, не знаючи і не вивча­ючи її. Нашій мові, наче живій людині, потрібна любов і духовна міць. Тож да­вайте пізнавати красу рідного слова, любити Вітчизну, пишатися нашою барвис­тою, чарівною мовою!

4,8(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ