М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
omka02
omka02
12.11.2020 10:20 •  Українська мова

Скласти 5-6 речень, об'єднаних темою "чому я люблю свою батьківщину" використовуючи складні слова, які пишуться разом або через дефіс.

👇
Ответ:
1. твір

Для кожної людини найсвятішим, найдорожчим є той край, де вона почула перші звуки колискової матері, де милувалася мальовничою природою. Для нас Україна з її славною історією та трагічною долею є рідною. Пишаємося тим, що наша Батьківщина ніколи не поневолювала інші народи, а тільки мужньо захищала свої кордони від жорстоких загарбників.

Кожен, хто вважає себе патріотом України, повинен відстоювати честь Вітчизни, її матеріальні, культурні надбання, природні ресурси, саму природу, землю, воду, повітря.

Звертаюся до однолітків із закликом дбати про майбутнє країни. Бо тільки від нас залежить доля України та її народу, який заслужив вільне, багате й щасливе життя на рідній землі. Настав нарешті час, коли ми можемо зняти панцир смутку, туги, неволі. Наша безмежна любов повинна заграти веселкою над воскреслою державою у самому центрі старої матінки — Європи.

4,4(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
PollyDraw11
PollyDraw11
12.11.2020
Як підготуватися до контрольної роботи.
Контрольна робота є обов'язковою формою організації навчального процесу. Для деяких учнів вона те саме стресу, інші ж завжди проходять цей етап навчання спокійно. У чому секрет? Аналіз навчальної діяльності показує, що як тільки учні починають самостійно конструювати знання, отримані на уроці, розділяючи їх на теоретичні питання та практичні вміння, результати контрольної роботи поліпшуються. Яким чином повинна бути вибудувана домашня робота учня?

Вам знадобитьсяПідручник
Чисті аркуші паперу
Інструкція1Складіть список теоретичних питань, за якими буде проводитися контрольна робота. Бажано не просто перегорнути підручник або зошит, а виписати їх на окремий аркуш паперу.2Структуруйте теорію, виділивши основні поняття, визначення, правила і властивості. Вкажіть номери сторінок, де їх можна знайти в підручнику.3Переконайтеся, що весь матеріал, що викладається зрозумілий і засвоєний, а потрібні формули і визначення вивчені.4Підберіть до кожного правила або властивості практичний приклад чи задачу. Розберіть їх рішення. Переконайтеся в правильності одержуваного відповіді.5Потренируйтесь, вирішивши кілька теоретично різних завдання.Зверніть увагуНе варто починати готуватися до контрольної роботи напередодні її проведення. Найімовірніше, потрапивши в аудиторію, все вивчені вночі правила і формули забудуть. Краще відпочити і добре виспатися. Під час написання контрольної роботи бажано починати виконання тих прикладів, які викликають найменше труднощів, залишивши складні задачі наостанок.Корисна порадаНамагайтеся завжди тримати в голові алгоритм вирішення тематичних завдань. Якщо такого немає, то при підготовці до контрольної роботи необхідно його розробити. Це не тільки заощадить час під час виконання запропонованих педагогом завдань, але і до в тих ситуаціях, коли панічно вилітають з голови, здавалося б завчені формули. Якщо запам'ятовування правил дається важко, спробуйте написати шпаргалки. Відомо, що сам процес їх підготовки допомагає вивчити складні моменти. Однак, заготовки краще залишити вдома, так як на контрольній роботі вони будуть тільки відволікати.
4,5(54 оценок)
Ответ:
kocmoc505
kocmoc505
12.11.2020

Розповідні: Доцвіли й осипалися квіти в кришталевій вазі на столі. Зірваний з клена останній листок тихо сідає на воду.

Питальні: Чому не спить верда в прозору осінь? Чуєш, як шумить, як шелестить, кипить травнева злива?

Спонукальні: Не стелись, тумане, не шуміть, тополі.  Витри піт солоний і трудись.

Граматичні основи в розповідних реченнях :

1)квіти- підмет; доцвіли, осипалися- присудок.

2)листок- підмет, сідає- присудок.

Підмет підкреслюємо однією прямою лінією, присудок- двома лініями.

Объяснение:

Розповідним називається речення, у якому повідомляється про подію, факт чи явище.

Питальним називається речення, у якому про щось запитується.

Спонукальним називається речення, у якому висловлюється прохання, наказ, заклик до дії, побажання, дозвіл, заборона тощо.

4,4(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ