М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
smaliar2004
smaliar2004
26.09.2022 06:10 •  Українська мова

Составити расказ про богданивські яблука

👇
Ответ:
К18атя
К18атя
26.09.2022
Опис яблук

На картині Катерини Білокур я бачу великі круглі яблука. Вони лежать на м’якому полотні, яке нагадує строкату бабусину хустку, і здаються дуже свіжими та соковитими. Схоже, що бабуся тільки-но назбирала їх для своїх онуків і дбайливо загорнула у хустинку.

До того часу як дозріти, кожне з цих дев’яти яблук півроку висіло на дереві. Виблискуючи на яскравому сонці червоними щоками, плоди наповнилися чудовим запашним ароматом. Прекрасний ніжний запах стиглих яблук з домашнього саду неможливо сплутати ні з чим. А дивовижний, трохи кислуватий смак цих улюблених усіма фруктів краще меду. Вони так і спокушають спробувати їх на смак, відчути, як вони хрумтять…

Віддалік від яблук художниця зобразила двох маленьких жовтогрудих пташок — синичок. Вони виглядають дуже реалістично, майже як живі, та органічно вписуються у загальну композицію картини. Однак їм відведена другорядна роль у сюжеті натюрморту. Художниця дещо несподівано зобразила фон — задній план картини. На ньому здіймається похмуре небо, під яким розкинувся мальовничий зелений сад. Неласкаве синьо-сіре небо контрастує з квітучими деревами та яскравими кольорами яблук й робить їх більш виразними. Квітучі гілки яблуні динамічно переплітаються, ніби колишуться від легкого подиху вітерця. З’являється відчуття, мов ніжні біло-рожеві квіточки зав’язі плодів виділяють у повітря любі пахощі весни. І якщо вдихнути на повні груди, цей тонкий солодкуватий аромат наповнює легені й приємно розходиться по всьому тілу.

Ми бачимо, як кисть живописця майстерно поєднала два жанри — натюрморт і пейзаж. Соковиті яблука на передньому плані, немов маленькі сонечка, випромінюють світло і висвітлюють картину теплими фарбами. Вони символізують родючість рідного краю і гостинність його мешканців.

Є логічне протиріччя між квітучими буйним цвітом деревами, що відбувається навесні, і стиглими яблуками, які дозрівають лише в кінцу літа – на початку осені. Але на перший погляд це непомітно, і сюжет картини виглядає дуже органічно. В такий б відхилення від реалізму автор намагається передати торжество весни, свято вічної молодості та життя у процвітанні.

Картина «Богданівські яблука» не може не подобатися, адже вона втілює красу і велич сільської природи, її садів і полів. Цей геніальний витвір рук людських демонструє високий професіоналізм та художню майстерність митця.

4,6(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Eteryna
Eteryna
26.09.2022

Писала в самых разнообразных жанрах: поэзии, лирике, эпосе, драме, прозе, публицистике; работала в области фольклористики (220 народных мелодий записано с её голоса); активно участвовала в украинском национальном движении.

Известна благодаря своим сборникам стихов «На крыльях песен» (1893), «Думы и мечты» (1899), «Отзывы» (1902), поэм «Старая сказка» (1893), «Одно слово» (1903), драм «Боярыня» (1913), «Кассандра» (1903—1907), «В катакомбах» (1905), «Лесная песня» (1911) и другие.

По результатам опросов современных украинцев Леся Украинка вошла в тройку самых выдающихся соотечественников

4,6(29 оценок)
Ответ:
velvidreamp06xqq
velvidreamp06xqq
26.09.2022

То гарний біль і сумна радість приходять з глибини ,як нагадування про вічність, і нема спину цьому безконечному токові ,що наче кров переливається в людей і пише на їхніх душах свої письмена.

скл  розп неокл двоскл пош повне  ускл порівняльним зворотом

біль радість-підмети   приходять-прис

кров-підмет  переливається  пише-прис

то,з,про,на-прийм

 гарний,сумна,безконечному-прикм

біль,радість,глибини,нагадування,вічність,спину,токові,кров,людей,душах,письмена-іменники

і,як,що-спол

приходять,переливається,пише-дієслово

цьому,їхніх,свої-займ

нема,наче-присл 

 

 

4,6(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ