М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Установіть відповідність вид підрядного речення 1) обставинне дії,міри ступеня 2)зясувальне 3)обставинне причини 4)обставинне умови а) я завтра їду в україну,яку покинув так давно б)ніколи серце не заплаче, бо все обернеться на спів в)ніяка держава не буде сильною,якщо не виконувати її закон г)поети кажуть,що їм ні про шо писати д)вода стояла на луках,скільки бачило око

👇
Ответ:
Gosha210403
Gosha210403
01.08.2020
1) Д
2) Г
3) Б
4) В
А Я завтра їду в Україну, яку не бачив так давно. (з підрядним означальним)
4,7(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Liza111333
Liza111333
01.08.2020
Хоч би малюнок прикріпили, бо ріка стугна протікає біля нашого села. вона така спокійна й живописна, особливо зараз, влітку, що на її березі мало не кожного вечора зустрічається двоє вони йдуть, навіть в сутінках,  світлою стежкою, всі коло доброї, але завжди сумної  верби, притуляються один до одного і поринають у свій особливий чарівний світ, зрозумілий тільки їм, закоханим. вони шепочуться і любляться, лякаючи русалку, що виплила на берег розчісати свое довге зелене волосся і погомоніти з подружкою-вербою. вдень ця біла стежка й берег більш прозаїчні, ніж вночі, але також напоєні романтикою стугни. тут ідуть, плескаючи голими п"ятками, , спускаються до берега й відв"язують свої човни, які вже давно прокинулись і ждуть хазяїв, щоб знову відчути ласкаючі хвилі і лоскіт свіжої сріблястої риби своїми просмаленими боками.
4,6(36 оценок)
Ответ:
SiriusSnak
SiriusSnak
01.08.2020
I. За лісом починалося село, розкидане в горах та глибоких ярах. 2. Доріжка, колись вимощена цеглою, тепер до половини заросла зеленим мохом. 3. Раставиця знову ховається між двома високими вербовими стінами, неначе обсипана зеленим пір’ям. 4. Червоні та сині квітки, повишивані на рукавах, дуже приставали до чорних брів. 5. Передо мною простягся шлях, обтиканий з обох боків старими липами у два ряди. 6. Згори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом. 7. Невеличкі біленькі хатки, окутані садками та левадами, розбіглись по пагорбку. 8. Розкішні крислаті кущі з буйною лозою, обліплені лапатим листом, вкривали підгір’я. 9. Гола земля безнадійно сіріла під олов’яним небом, бита крилами вітру.
4,6(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ