М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сочинение на тему "добро і зло" на укр.мову

👇
Ответ:
kelenad1999
kelenad1999
09.01.2022

Тема добра і зла зачіпається у багатьох творах великих авторів. З раннього дитинства ми дізнаємося про існування на Землі добра і зла. У різних казках добрі герої завжди перемагають зло, богатирі рятують від злих істот прекрасних принцес або цілі палаци. Також в безхмарному дитинстві батьки обіцяють нам, що якщо ми будемо вести себе добре, то до нас в Новий рік неодмінно прийде Дід Мороз і подарує подарунки. Все це вселяє в нас думку про те, що бути добрим – добре, а злим – погано.

Все, що ми робимо, повертається до нас і не важливо, що це вчинки добрі або злі. Коли ми робимо добро, спрацьовує ефект бумеранга – через якийсь час воно повертається до нас. Коли ми чинимо зло, відбувається те ж саме – рано чи пізно воно повернеться до нас. Тому потрібно завжди робити тільки добрі вчинки і ні на кого не тримати зла. Адже всі, хто зробив вам погано, швидше за все, в майбутньому і самі постраждають від подібного.

Іноді добро – це всього лише слова підтримки у важку хвилину, шматочок хліба, відданий голодним птахам, прагнення в громадському транспорті поступитися місцем літній людині. Такі добрі вчинки роблять наш світ більш людяним і прекрасним.

Добро ми робимо не тільки для того, щоб зробити хороше для іншої людини або тварини. Коли ми робимо добрі вчинки, нам самим стає на серці добре. Протилежне трапляється, якщо людина робить злі вчинки – відмовляє одному в до грубить батькам і т. д. Каяття зазвичай настає пізніше і на серці стає важко. Повернути час назад неможливо і вибачитися за скоєне, на жаль, можливо не у всіх випадках.

Бувають і ситуації, коли вчинки, які здаються добрими, насправді такими не є і навпаки. Наприклад, якщо один попросить у вас списати завдання і ви йому не відмовите в цьому, то з одного боку такий вчинок буде добрим, а з іншого – один нічому не навчитися і продовжить замість самостійного вивчення предмета списувати у однокласників. Навіть убивство не завжди відноситься до злого вчинку, адже багато людей вбивають випадково, намагаючись захиститися від нападаючого злочинця.

4,7(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
AvroraMessi
AvroraMessi
09.01.2022
Максим-«…всюди він був, де його потрібно, всюди вмів зробити лад і порядок. Чи то між своїми товаришами тухольцями, чи між боярами, чи між їх слугами… усюди був однаковий, спокійний, свобідний в рухах і словах, мов рівний серед рівних. Товариші поводилися з ним так само, як він з ними, свобідно, несилувано, сміялись і жартували з ним. …Боярська служба… поважала за його звичайність і розсудливість»;
Тугар-«…Був мужчина, як дуб. Плечистий, підсадкуватий, з грубим, чорним волоссям, він і сам подобав на одного з тих злющих тухольських медведів». • «…Новий тухольський боярин, недавно князь Данило дарував йому в Тухольщині величезні полонини і ціле одне пригір’я Зелеменя, …побудував собі гарну хату…» • «Хоч я лише вовк, дрібна звірюка, то все ще дам раду…»
4,7(98 оценок)
Ответ:
alinademushkina1
alinademushkina1
09.01.2022
кщо людину виховувати в атмосфері добра, то добро залишиться у її душі на все життя. а якщо навпаки завжди кричати і проявляти зневагу, то самі знаєте... що бажаєте то і маєте. саме тому на мою думку, твердження "вчися доброму погане на ум не прийде" - правильне.      як доказ можу навести образ Чіпки із твору Панаса  Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні". Чіпка зростав у зневазі своїх однолітків і односельчан.це послугувало мотивом до озлоблення і ненависті до оточення, що згодом вилилось в тяжкий злочин - вбивство цілої сім"ї.     ще прикладом даної думки є образ Докії з твору Бориса Грінченка "Каторжна". дівчинку з самого дитинства принижували і відштовхували від себе найближчі люди. ось вона перетворилась в злосовісну людину, що згодом вирішила підпалити будівлю через зраду.     отже, висновок за вами, читачі. поміркуйте над тим, щоб було якби ми вчилися поганому, а не навпаки...
4,8(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ