З днем народження, мамо! Дуже хочу, щоб ти була щаслива! Бажаю тобі мамо, ніколи не вішати ніс. Я хочу, щоб на твоєму прекрасному обличчі, завжди світилася усмішка! Ти дала мені те, за що буду вдячна тобі все життя! Мамо, у цьому слові зливається найсильніша любов і нереальне терпіння! У тебе, моя рідна мамо, сьогодні день народження! Дякую тобі, за те, що ти є у мене! Ти – найкраща складова мого життя. Хочу побажати тобі величезного здоров’я, залишайся такою ж унікальною, доброю, ніжною, єдиною. Хочу, щоб ти жила гідним життям благополучної людини. Я дуже люблю тебе! Бажаю щастя, радості, любові!
Твір на тему "Зникає все, а рідне слово вічне" можна скласти так: Мова посідає одне з головних місць у житті суспільства. За до рідної мови ми пізнаємо світ, здобуваємо друзів, навчаємось та мислимо. Все на планеті зникає, навіть життя людське не назавжди. А мова залишається, вона - вічна. Чимало видатних майстрів слова минулих століть змогли передати нам свої думки та заповіти за до слова. Цих людей вже немає, але ми знаємо їхні слова напам'ять. Тож не цураймось рідної мови, якою нам матуся співала колискову, бережімо її та плекаймо, черпаймо з неї знання минулих поколінь. Хай живе рідне слово вічно!
Фіалка триколірна. Ця невеличка однорічна рослина росте як звичайний бур’ян у посівах, здебільшого в озимині. Але трапляється вона також на узліссях, біля доріг, у ровах. Стебло її (заввишки 10–15 см) гіллясте, з ребристою поверхнею. Листя — дрібне, ланцетоподібне. П’ятипелюсткова квіткова чашечка забарвлена білим, жовтим та фіолетово-синім кольорами. На парових полях можна побачити так звану польову фіалку — тільки з білими та жовтими пелюстками, яка, однак, у народній медицині використовується як і триколірна, бо хімічний склад і морфологічні ознаки їх майже аналогічні.Фіалку триколірну на Україні звуть ще брат-та-сестра, братчики, зозульки, Іван-та-Марія, сирітки тощо.Як лікарська рослина у народній медицині відома вона з глибокої давнини.Для виготовлення ліків збирають всю надземну частину фіалки — стебло, листя, квіти, — яка містить глюкозид віоламін, алкалоїд віолін, сапоніни, рутин, винно-кам’яну та саліцилову кислоти, каротин, вітамін С.