В школі(м.в. ж.р) У дворі(м.в. ч.р.) В будинку(м.в. ч.р.) В під'їзді(м.в. ч.р.) В одному класі(м.в. ч.р.) Сашку(д.в. ч.р.) Ігореві(д.в. ч.р.) На комп'ютері(м.в. ч.р.) На велосипеді(м.в. ч.р.)
Поняття - іменнник знаковості - іменник мови - іменник знаходимо - дієслово у - прийменник працях - іменник лінгвістів В. Гумбольдта, О. Потебні, П.Фортунатова, І. Бодуена де Куртене, В. Богородицького - іменники та - сполучник інших - займенник Але - сполучник лінгвістичне - прикметник визначення - іменник термін - іменник знак- іменник отримав - дієслово лише - частка в - прийменник книзі - іменник Фердинана де Соссюра - іменник «Курс - іменник загальної - прикметник лінгвістики»- іменник, у - прийменник якій- займенник учений - іменник писав:- дієслово «Мова - іменник є - дієслово система - іменник знаків- іменник , що - займенник виражають- дієслово ідеї - іменник Він-займенник же- частка запропонував - дієслово назвати - дієслово науку- іменник яка-займенник вивчає -дієслово життя - іменник знаків-іменник у - прийменник суспільстві»- іменник семітологією.- іменник Така - займенник наука - іменник справді - частка виникла,- дієслово тільки - частка отримала - дієслово назву - іменник семіотика- іменник.
Ця розповідь від моєї матері вона справжня. Мама мені розповіла, що у моєї прабабусі, в хаті, де вона жила, був святий кут, і в ньому висіло багато ікон, які після смерті маминої прабабусі залишилися у її дочки, моєї прабабусі. Прабабуся зуміла зберегти ці ікони, незважаючи ні на що. Особливо дуже важко довелося під час війни, коли німці приходили в село. Вона їх ховала, переживала, щоб їх не знайшли і не забрали, бо дуже дорожила ними. За переказами, ці ікони з'явилися в нашому роду на весіллі, і вважалося, що вони несуть мир і добро в сім'ю. Прабабуся передала ікони своїм дітям: моїй бабусі і її братові і сестрам. Коли прабабуся була дуже старенька, вона строго наказувала своїм дітям зберігати традицію: передавати ікони у спадок своїм дітям, щоб у сім'ях був спокій і благополуччя. І так донині ми передаємо свої цінності з покоління в покоління.
У дворі(м.в. ч.р.)
В будинку(м.в. ч.р.)
В під'їзді(м.в. ч.р.)
В одному класі(м.в. ч.р.)
Сашку(д.в. ч.р.)
Ігореві(д.в. ч.р.)
На комп'ютері(м.в. ч.р.)
На велосипеді(м.в. ч.р.)