Етикет розмови по телефону
По телефону ми говоримо дуже багато. Не важливо, чи доводиться основна частина розмов на службові справи або справи сімейні, тут також необхідно дотримуватися кодекс норм поведінки. Почнемо з того, що якщо ви перебуваєте на самому піку емоцій, не піднімайте телефонну трубку, щоб подзвонити. Ваша агресія може бути невиправданою, необхідно заспокоїтися і розібратися в ситуації. Ваші б'ють через край позитивні емоції також можуть виявитися не під масть співрозмовнику, який може бути або зайнятий важливою справою, або переживати якісь неприємності.
Объяснение:
Стресова реакція має різний прояв у різних людей: активна - зростає ефективність діяльності, пасивна - ефективність діяльності різко зменшується. за А зробити це можна по-різному. Відомо, що в кожної людини існує вроджене почуття небезпеки. А значить якщо впливати на людину голосним звуком, раптовим падінням, предметом що швидко наближається, яскравим спалахом світла або навіть несподіваним дотиком, можна порушити сприйняття і зменшити його чутливість. Людина, що переживає стрес, виглядає змарнілою, старшою за свій біологічний вік.
Стадія тривоги - найперша стадія, що виникає з появою подразника, що викликає стрес. Наявність такого подразника викликає ряд фізіологічних змін: у людини учащається подих, трохи піднімається тиск, підвищується пульс. Змінюються і психічні функції: підсилюється порушення, вся увага концентрується на подразнику, виявляється підвищений особистісний контроль ситуації.
У наш час стрес прийняв характер епідемії Наприклад, якщо ми не можемо розв'язати проблему або робимо це не так, як хотілося б, виникає розпач. Намагаючись перебороти його, ми нерідко робимо помилки. Дуже розповсюджена помилка полягає в тім, що ми додаємо занадто багато зусиль для рішення незначної проблеми й у результаті викликаємо мимовільне збільшення емоційної напруги.
Другий приклад - зосередження на відсутність успіху, остраху помилки. Плідним є запам'ятовування своїх досягнень, а не невдач. Не так багато людей, для яких виправдується приказка "на помилках учаться". Для більшості вона звучить по-іншому: "на помилках заробляють комплекси неповноцінності". Не можна будувати життя на невдачах. Буде набагато краще, якщо ви станете концентруватися на своїх досягненнях, не боячись любити і хвалити себе - цього багато не буває.
Один із кращих в заспокоєння - це спілкування з близькою людиною. Важливий б зняття психічної напруги - це активізація почуття гумору.
У Софіївський дендропарк хочеться повертатися знову і знову, тому що він вабить до себе своєю неперевершеною красою і романтичною історією. Тут завжди багатолюдно, особливо у вихідні. І це не дивно, бо тут багато унікальних споруд, якими міг би пишатися парк у будь-якій країні. Тут багато гротів, де навіть у літню спеку прохолодно, фонтанів, пам*ятників. Парк вражає своєю пишністю, гармонічним поєднанням води, каменя і рясної зелені. Буквально усюди тут водоспади, фонтани, де плавають золоті рибки, річечки з мостиками, озера з лебедями. Все це оповито таємницями, старовинними легендами і романтикою. Особливо прекрасне видовище відкривається з вершини найвищого водоспаду, звідки ви побачите увесь парк як на долоні. Обов*язково побувайте в Умані, де розташований цей прекрасний парк.