Найбільше я люблю весну. Це, незважаючи на багато дощів та болото, найпрекрасніша пора року.
Весною все на землі пробуджується до нового життя. Розтає сніг, з’являється молода зелена травичка. На деревах і кущах розпускаються листочки. Весною повертаються до нас перелітні птахи: шпаки, граки, лелеки. Вони починають вити гнізда, готувати житло для майбутніх пташенят.
Я люблю гати за весняною природою. Бачити, як усе навколо оновлюється, прикрашається після зимового сну. Весело співають струмочки, на всі голоси прихід весни пернаті музиканти. Повітря наповнюється духмяним запахом рослин. Весна — це оновлення у природі. Саме за це я її люблю.
Відповідь:
Слова, які у мене асоціюються з почуттям щастя – це друзі, родина, свобода, молодість, любов. Точно пояснити, що для мене щастя важко, адже багато речей та справ роблять мене щасливим. Я люблю гуляти, займатися спортом, ходити по магазинах, подорожувати, зустрічатися з друзями, дізнаватися щось нове. Я не та людина, яка може бути щаслива на самоті. Сімейні поседеньки чи прогулянки з друзями дарують мені щасливі моменти. Іноді ми відчуваємо щастя, коли бачимо неймовірні пейзажі та красиві будівлі. Навіть смачна їжа, може зробити мене щасливим. Для мене щастя – це моє життя. Я насолоджуюся кожним моментом. Звичайно, якщо у мене буде і кар’єра, і сім’я, я буду дуже щасливий. Я думаю, що кожен може бути щасливою людиною, бо у кожного є родичі, друзі та можливості, які він може реалізувати в майбутньому. Всі люди у світі можуть відчути щастя, коли згадують щасливі та радісні моменти.
Топити масло нелегка справа. Катя щовечора зими топить пічку