М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначте стиль і тип мовлення. визначте види речень за будовою та типом синтаксичного зв’язку. палацовий ансамбль і парк дворянської садиби в качанівці засновані в 70-х роках xviii ст. сьогодні ця садиба єдина, яка збереглася в комплексі. спочатку вона належала графові румянцеву- задунайському. тоді було побудовано розкішний палац у романтичному стилі і сплановано при ньому парк. на початку xix ст. садиба пережила другий будівельний бум — за нових господарів: поміщика григорія почеки і його дружини параски. розширили територію, палац перебудували у стилі класицизму, заклали пейзажний парк.

👇
Ответ:
Лина230502
Лина230502
03.01.2020
Стиль мовлення - публіцистичний, тип - розповідь. 
За будовою  речення двоскладні, четверте і останнє речення - односкладні.
Синтаксичний зв*язок - сурядний, в другому реченні - підрядний.
4,5(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
супербятя
супербятя
03.01.2020
Шафран (або крокус) - назва рослини із сімейства ірисового (півникових) і прянощі. Слово «шафран» в перекладі з арабської означає «жовтий», - це назва говорить про те, що в минулі часи шафран цінувався не стільки як прянощі, а в першу чергу як барвник.
Як прянощі використовують висушені рильця квіток. Враховуючи, що в кожній квітці їх всі три, а збирають їх лише один раз на рік - у період цвітіння і виключно вручну, то зовсім не дивно, чому ця спеція має таку високу ціну. Для більшої очевидності відзначимо, що для отримання 1 кг шафрану необхідно зібрати 300 тисяч квітів крокусу.
4,4(4 оценок)
Ответ:
ilyadengin
ilyadengin
03.01.2020
Був теплий  літній ранок, коли хлопці вирішили порибалити на березі Дніпра. Прокинулися вдосвіта. Сонце тільки-но піднімалося над горизонтом. День мав бути гарний. Швидко одягнулися, налаштували свої вудочки, сіли  на велосипеди й поїхали до річки. Літній ранок дихав свіжістю, блищали трави росами.Вузенькою польовою стежкою  дісталися  вони до річки. Вирішили трішки поплавати перед рибалкою. Хлопці так захопилися, що й забули навіщо приїхали. Коли пірнали, наштовхнулися на щось металеве. Вирішили дістати, навіть не подумавши, що річ може бути небезпечною. То була граната часів Другої світової війни. Хлопці одразу  ж зателефонували на гарячу лінію «102». До прибула вчасно. Відвівши переляканих хлопців  на значну відстань від боєприпасу, військовослужбовці ВВ викликали саперів та знешкодили снаряд. Рятувальники  провели з хлопцями  бесіду та пояснили правила  поводження з вибухонебезпечними предметами.Це стало їм  уроком, який було засвоєно - тепер хлопці знали, як себе поводити в небезпечних ситуаціях.
4,8(61 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ