Складіть і запишить неозначено особові речення, у яких головні члени були б виражені поданими дієсловами. обговорюють, вважають, доводять сперечаються, радять, підтримують.
1. На батьківських зборах обговорюють навчання та поведінку учнів класу. 2. Сашка вважають перспективним футболістом. 3. До відома громадян доводять, що сміття слід сортувати. 4. У художньому колективі сперечаються, кому виконувати головну роль. 5. Батькам радять проводити дітям щеплення вчасно. 6. Думку старости класу підтримують.
Первым уроком был английский. - К доске пойдет Бурыкин, - сказала учительница, заранее предполагая, что он вряд ли пойдет. - Я не выучил, - семиклассник потупился и встал.
- Так, третья двойка, - констатировала педагог, и занесла авторучку над журналом. – Давай дневник, завтра с родителями!
- Алевтина Альбертовна! - взмолился Бурыкин, вспоминая отцовский подарок – предупредительную порку, учиненную накануне учебного года. – Так света же не было, - на глазах ученика заблестели слезы.
Алевтина припомнила, что вчера по той же причине пришлось отложить стирку.
- А утром? Утром кто тебе мешал? Во вторую смену ж учимся… - Утром… - шмыгнул носом пацан. – Утром я УРОКИ делал. Немая сцена.р
Життя людини неможливо уявити без гумору. Гумор виконує надзвичайно важливу функцію. Кожна людина потребує того, щоб іноді емоційно відпочити, поглянути на життя не так серйозно як зазвичай, але по-іншому, менш серйозно. Саме в таких ситуаціях людині допомагає гумор і все те, що з ним пов’язано. У той же час гумор є універсальним засобом, який виявляється актуальним і застосовним у у великій кількості ситуацій – про що б не йшла конкретно мова. Говорячи про українців та особливості гумору саме для нашого народу, хотілося б виділити деякі моменти. На жаль, історія українського народу була надзвичайно непростою, складною і заплутаною. По-перше, Україна довгий час не могла стати незалежною і суверенною державою, народ боровся з важкими обставинами, але все ж зміг побороти їх порівняно недавно за історичними мірками. По-друге, навіть коли незалежність і суверенність народом була отримана, проблеми країни зовсім не закінчилися. І сьогодні ми можемо бачити, які існують серйозні неприємності у української держави. Звичайно, з цими проблемами треба боротися всерйоз, не можна ставитися до них недбало або з гумором. Тим не менш, в деяких ситуаціях, гумор може до знизити напругу тієї чи іншої ситуації, зробити сприйняття того чи іншого положення – будь воно просто поганим або просто жахливим – дещо іншим, більш приємним. Гумор дуже сильно допомагає по життю. Він дозволяє відволіктися від проблем, подивитися на життя під новим кутом зору і побачити в ньому щось хороше тоді, коли це зробити дуже складно.
Хотілося б згадати про ще один прояв гумору, про сатиру. Як всі ми прекрасно знаємо, сьогодні ситуація в країні складна, але крім військової форми боротьби, яка демонструється нашими суперниками на світовій арені, ми можемо використовувати сатиру. Українці завжди мали гарне почуття гумору, вміли висміювати своїх ворогів і опонентів і змушували їх виглядати дурними і безглуздими. Думається, що даний прийом може використовуватися і сьогодні. Звичайно, наша армія не є достатньо сильною, але за до сатиричної форми гумору ми можемо нанести всім нашим суперника відчутну поразку.
Гумор важливий для кожного народу, звичайно, важливий він і для нас, українців. На щастя, багато українців володіють гумором досконально, а тому всі з нас можуть застосовувати його як у повсякденному житті для різноманітності, так і в різних екстремальних ситуаціях для повноцінного зняття напруги. Саме з цієї причини українці повинні цінувати свою здатність жартувати, веселитися, розважатися і робити це як можна частіше на славу себе самих і нашої держави в цілому.
2. Сашка вважають перспективним футболістом.
3. До відома громадян доводять, що сміття слід сортувати.
4. У художньому колективі сперечаються, кому виконувати головну роль.
5. Батькам радять проводити дітям щеплення вчасно.
6. Думку старости класу підтримують.