М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Опис вражень від відвідування львова

👇
Ответ:
Иван7962
Иван7962
17.02.2021
Минулого літа була у Львові.
Це чудове місто, з привітними людьми та затишними куточками .
Я відвідала багато цікавих екскурсій,на Замкову гору, на Личаківське кладовище, екскурсія у підземну кав'ярню.
Та найпримємніше враження на мене справили музей зброї та Львівська ратуша. Загалом подорож виявилася захоплива і досить пізнавальна.
4,5(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vika14Veronika
Vika14Veronika
17.02.2021

МОВА І СУСПІЛЬСТВО — нерозривна єдність двох явищ, пов’язаних між собою як часткове і загальне, як невід’ємна сторона й одна з обов’язкових ознак цілої сусп. системи в її безперервному функціонуванні. Найтиповішим видом сусп-ва є етнічне (етнос), народ, а найтиповішою його ознакою — мова. Мова як найважливіший засіб спілкування здатна обслуговувати сусп-во в усіх сферах людської діяльності. І хоч зміни в неї можуть вносити окр. сусп. групи, а то й поодинокі мовці, остаточне прийняття цих змін залежить від згоди на них сусп-ва в цілому.

На будь-якому етапі розвитку мова як сусп. явище виступає і як сусп.-істор. норма. Тенденція до цього ігається уже в носіїв найдрібніших говірок і виявляється у визнанні тільки своєї говірки та відкиданні тих рис суміжних говірок, що суперечать їхнім говірковим нормам. В основу норми літ. мови лягають, як правило, особливості найвпливовішої говірки (діалекту) певної мови. Проте, оскільки цей діалект (чи говірка) починає репрезентувати певну мову в цілому, він позбувається вузько-місцевих, нехарактерних для ін. діалектів мови рис, залучаючи до свого складу чимось перспективні для розвитку літ. мови риси ін. діалектів. Тим самим первісно діалектна основа літ. мови стає наддіалектною, відбиваючись особливо в творах фольклору, нар. поезії, мовні норми яких стають зразковими і набувають значного поширення.

4,5(28 оценок)
Ответ:
lizakaraseva0
lizakaraseva0
17.02.2021

Відповідь:

, 1. Норми літературної мови треба засвоїти й дотримуватися іх (О. Пономарів). 2. Умій слухати себе інших погляду нормативності. Будь вдячний тому хто виправляє твої мовле- ннєві помилки. Свої ж зауваження поради та рекомендації іншим роби тактовно, делікатно (В. Іванишин, Я. Радевич-Винниць кий). 3. Вирішальна роль установлені сучасної української літературної мови належить Т. Шевченкові (з підручника). 4. Під час читання художньої літератури, мову вивчаєш підсвідомо без виконання вправ і вивчення правил (Із журналу «Однокласник»). 5. Потрібно завжди мати під рукою мовні словники у яких можна знайти відповідь на будь-яке запитання (Зі словника-довідника).​

Пояснення:

4,5(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ