М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. оберіть речення з однорідними означеннями. а) з ніжним, мовби прощальним шелестом вербові гілочки пройшлися у марини по щоках. б) тим часом короткий осінній день гас. в) крізь прозорі хмарки іноді пробивається рожевий сонячний промінь. г) у повітрі чувся сильний, задушливий запах сірки. 2. визначте речення з неоднорідними означеннями. а) якісь солодкі любі спогади та думки колисали його спогади. б) розшматованими ватяними ковдрами повис над узліссям туман. в) за шкільними партами схилилися чорняві, біляві, русяві голівки. г) лебеді летять нижче розпатланих хмар. 3. укажіть речення у якому однорідні члени присудки. а) мавка йде до калини, швидко ламає на ній червоні китці ягід , звиває собі віночок. б) понад морями прилягають тіні журби і смутку. в) життя, немов ріка, пливе в майбутнє, в завтрашнє, в безкрає. г) з берега на берег можна добутися баржами або човнами. 4. укажіть речення з однорідними додаткми а) спить ліс і очерет. б) у лісі чувся тупіт і тріск сушняку. в) павутиння обснувало тополі, верби, стіжки. г) цвіте малина, смородина, квасоля. 5. визначте речення з однорідними обставинами. а) дівчата посипають галявину чебрецем, мʼятою. б) пахнуть руки в мами хлібом, пиріжками. в) ніжний, яскравий образ калини цвіте в багатьох поетичних рядках. г) робота йшла злагоджено, весело, діловито. 6. укажіть речення з однорідними членами, в якому правильно розставленні розділові знаки. а) кліматичні умови нашого краю сприяють вирощуванню: картоплі, озимого жита, буряків. б) схили гір укриті травʼянистими рослинами: ковилою, житняком, шавлією, чебрецем. в) чай, лавровий лист, мигдаль, все там було, в моєму потертому портфелі. г) на ослоні, на столі та причіпку скрізь - понаставлено немитого посуду. 7. укажіть речення у якому є узагальнувальне слово, (розділові знаки промущено) а) любить він і цю тишу і якусь таємничість гармонію у всій природі. б) любіть травинку і рослинку і сонце завтрашнього дня. в) ніхто, не знає, де його доля попереду, позаду чи збоку. г) земля здавалась аркушем паперу, на якім дитина пробувала фарби зелені руді й сірі.

👇
Ответ:
Suprunenko2007
Suprunenko2007
12.08.2021
1) г
2) б
3) а
4) б
5) г
6) б
7) г
4,5(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Andreysha363
Andreysha363
12.08.2021
Колись дуже-дуже давно,восени,якщо я не помиляюсь, йшли надзвичайно сильні дощі. Вродливі дівчата і хлопці бігали по лужах. Одна дівчина дуже сильно заплямувала свою сукню,пригаючи через лужу,та ії однокласники почали сміятися з неї. "Не насміхайтеся"-благала вона. Ії однокласники ще не старіли,але вже були слабкими і злими у душі. Нарешті,колись може вони й зрозуміють,що треба бути добрішими. Час же не повертається назад. Вони будуть пам'ятати,як вони голосно-приголосно насміхалися з дівчат. немає нічого краще за добро. Треба менше робити зла. тоді і небо над головою стане ясніше. Сонце буде світити ясно-ясно. і життя стане щасливішим.
4,6(89 оценок)
Ответ:
sofialolollollo
sofialolollollo
12.08.2021

1) г

2)а

3)г

4)а

5)б

6)б

7) 1.в   2.а   3,д   4.б

8) 1.г   2.в   3.а     4.д

власне висловлювання

 " Мрію я словами відмикати людське серце...Цю скарбницю мрій"

  Так словами ми спілкуємося. По-перше, їх дуже багато. До кожного слова наша уява малює його значення. Ніякі звуки не можуть замінити усього багатства слів. По-друге, кожне відкриття можна описати словесно новими словами, збагатити мову. Мова дає змогу читати книги, пізнавати світ. По-третє, як душевно мелодію можуть прикрасити слова. Багато чарівних пісень просто не існувало би без мови.  

   Мова – це велике досягнення людства. Тому треба знати її.

4,6(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ