М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NastyaDND
NastyaDND
15.04.2021 21:48 •  Українська мова

Випишіть граматичні основи поданих речень. у дужках укажіть тип кожного речення, скориставшись позначеннями: 1 — односкладне означено-особове; 2 — односкладне неозначено-особове; 3 — односкладне називне; 4 — двоскладне неповне із пропущеним підметом; 5 — двоскладне неповне із пропущеним присудком; 6 — двоскладне повне зі складеним іменним присудком. 1. небо глибоке, прозоре, блакитне (м. івченко). 2. вже де-не-де й димок із димаря (л. костенко). 3. іду і мрію про щось (м. йогансен). 4. зимовий вечір. тиша (п. тичина). 5. по темних кутках сплять (в. винниченко). 6. старі люди говорили, що давно не пам’ятають такої теплої осені.

👇
Ответ:
GB001
GB001
15.04.2021
1.небо глибоке , прозоре , блакитне. - двоскладне повне зi складеним iменним присудком. 2.вже де-не-де й димок із димаря. - односкладне називне. 3. іду і мрію про щось. - односкладне неозначено-особове. 4. зимовий вечiр.тиша. - односкладне називне. 5. по темних кутках сплять. - односкладне означено-особове. 6. старі люди говорили, що давно не пам’ятають такої теплої осені. - двоскладне неповне iз пропущеним пiдметом
4,6(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fgttyf
fgttyf
15.04.2021

Поняття Батьківщини для кожного з нас нерозривно пов’язане з образами її благословенної природи. Туманний ранок і осінній день, гречане поле і літній нескінченний степ, солов’їний гай і вишневий садок, усе це зливається в єдиний образ рідного краю. У природі все тісно пов’язане між собою. Якщо мерзенні клуби диму і стічні води забруднюють повітря і річки, страждає не тільки природа – хворіє і страждає людина.

Людина на земній кулі вже знищила понад 270 видів диких тварин. Серйозно постраждав і рослинний світ. Тому міжнародна спілка охорони природи видає Червону книгу, куди занесено рідкісні види тварин і рослин.

4,5(80 оценок)
Ответ:
AlilKris
AlilKris
15.04.2021

У 1938 написала і проілюструвала власну книгу — казкову повість «Малюк троль та велика повінь» (1942) — і, нарешті, «…відчула справжню свободу, коли сама почала виконувати обидва види роботи». Але книга побачила світ лише через три роки (1945). Як тільки це сталося, Янссон зрозуміла, що не в змозі назавжди забути про мумі-тролів, і написала ще одну книгу — «Мумі-троль і комета» (1946), згодом — «Диво-капелюх» (1949), та ряд інших продовжень. Так з'явилося чимало надзвичайних книг з витонченими, оригінальними малюнками.

У 1953–1960 рр. Туве Янссон створювала комікси для лондонської газети «The Evening News».

Популярність письменниці швидко вийшла за межі Фінляндії. Книги про мумі-тролів були написані шведською; нині вони відомі у всьому світі в перекладах більш ніж 30 мовами. Саме книги про мумі-тролів принесли письменниці загальне визнання. Янссон присуджують численні премії і нагороди, найголовніша з яких — Міжнародна золота медаль імені Г. К. Андерсена (1966). На початку 1978 року за бажанням польських дітей письменницю було нагороджено Орденом Посмішки.

4,5(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ