Лист написаний дитячою рукою. дмитрик відправив написаний власноруч лист. складить и запишить щ кодним з них по два речення так щоб в одному реченни диеприкметник выступав означенням а в другому присудком.
Нещодавно всі учні нашої школи святкували День Святого Валентина. У всій школі панувала дружня і схвильована атмосфера, тому що кожен клас отримав своє завдання і всі старанно його готували. Першими привітати учнів вийшли директор і заступник директора. Вони розповіли про історію свята, що було дуже цікаво, тому що мало хто цим раніше цікавився. Після цього кожен клас мав змогу продемонструвати свої таланти. Багато хто виконував пісні, дехто танцював, і найсміливіші розповідали власні вірші. Далі вчителі української мови та літератури проводили різні конкурси. Учні брали участь у естафетах і розумових вікторинах. Далі за звичаєм всі обмінювалися щирими привітаннями і маленькими листівочками у вигляді сердечок з побажаннями. Це було чудове свято. Сподіваюсь всі отримали гарне враження. Дякуємо адміністрації школи, від лиця всіх школярів, за їх працю.
Свято дівчат у нашій школі Тільки завітала до нас весна, як одразу нагадала нам, що на носі вже 8 березня! Що ж, наші хлопці часу не гаяли і підготували все на вищому рівні! У вестибюлі школи був встановлений музичний центр, до нього був під'єднаний мікрофон. Повсюди ми розставили горщики з квітучими квітками. Вхід до школи був прикрашений різнокольоровими кульками, що, мабуть, одразу ж привели б у шок будь-кого. Між собою хлопці домовились, хто і якій дівчинці буде дарувати подарунок, щоб нікого не обділити. Отже, 8 березня. Заходять дівчата до школи, відкривши рота: повсюди квіти, співає приємним голосом Іван Паленко, а хлопці один за одним дарують подарунки дівчинам. Здається, наші дами були приємно здивовані! А ми тільки раді були зробити їм приємне!