Відповідь:
Серпанок - простий підмет, виражений іменником.
Оповив - простий дієслівник присудок.
Вражати - простий підмет, виражений інфінітивом.
Завдання - складений іменний присудок.
Багато художників - складений підмет, виражений сполученням числівника з іменником.
Продовжують оспівувати - складений дієслівний присудок.
Хто? барви - (підмет), які? - пастельні (означення), чиї? - Івана Марчука (означення), що роблять? - додають (присудок), чого? спокою й легкості (однорідні додатки)
Речення просте, розповідне, неокличне, повне, поширеше, ускладнене однорідними додатками.
Пояснення:
1.Не(заперечна частка) тільки(прислівник,_._._._) клен(іменник,___), а(сполучник) й(підсилювальна частка) горобина(іменник,___) має(дієслово,===) міцну(прикметник,хвилястою) деревину(іменник,_ _ _) з(прийменник) красивим(прикметник,хвилястою) малюнком(іменник,_ _ _).
2. Діти(іменник,___) у(прийменник) гідропарку(іменник,_._._) не(заперечна частка) відпочивали(дієслово,===) біля(прислівник,_._._._) річки(іменник,_._._), але(сполучник) й(підсилювальна частка) каталися(дієслово,===) на(прийменник) каруселях (іменник,_._._).
Але розділяти людей на добрих і злих, а світ на чорне і біле не можна, оскільки людям властиве помилятися, а світ не ідеальний, і навіть найкращий чоловік на землі може вчинити поганий вчинок, тоді як самий пропащий негідник може виправитися і почати життя заново. Людина – єдина істота на планеті в якому поєднане і добро і зло, напевно тому великий китайський народ винайшов такі символи, як інь і янь, які й позначають цю двоякість людської натури. тому і відповісти на питання про те, що таке добро і зло неможливо, оскільки для одних людей виходить благо, а інші страждають від тих же дій, скільки людей стільки й понять про добро і зло.