М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Подовж твердження в іменників,які є назвами істот, знахідний ввдмінок збігається з у тих, що є назвами неістот, знахідний збігаеться з

👇
Ответ:
123456на
123456на
11.11.2022
В іменників,які є назвами істот, знахідний відмінок збігається з родовим відмінком. У тих, що є назвами не істот, знахідний збігається з називним відмінком.
4,4(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dianababitskay
dianababitskay
11.11.2022

Люди фотографувалися і робили альбоми для родини. Але, як із часом появилися телефони і на них можна було робити селфі то люди почали менш звиртати уваги на те щоб робити родинні фото. Навіть змалечку дитині, купляють планшет або телефон. І вже в такому раньому віці починається ера селфі. Сімейна фотозйомка може зникнути через моду на селфі. Більшість молодих людей набагато частіше роблять селфі чи фото з друзями на вечірках, прогулянках, у школі, на роботі ніж знімки з батьками. Крім того, якщо переглянути акаунти друзів, знайомих, то знімки селфі частіше публікуються в соціальних мережах, ніж сімейні фотографії. Більшість моїх друзів зізналися, що не фотографувалися зі своєю сім'єю богато років. Також є дослідження що чим старшими стають молоді люди, тим менше вони фотографуються зі своїми батьками. А деяки заявили про те, що ніколи не опублікують сімейну фотографію в соцмережі, оскільки вважають її занадто недоречною чи вкрай особистою. Я вважаю, нажаль, що це сумна реальність - те, що одного разу літні сімейні фото стануть раритетом.

Объяснение:

4,7(32 оценок)
Ответ:
армен459
армен459
11.11.2022
Я пам’ятаю : на Дніпрі од берегів так пахли трави (За В. Сосюрою). 2. Ми стукали - нікого не було вдома (Ю. Збанацький). 3. Наука вчить багато, життя — ще більше. 4. Найшла коса на камінь : коса не втне, а камінь не подасться’ S. Раніше встанеш - більше діла зробиш (Нар. те.). 6. Сонячні промені сплять - досвітні огні вже горять (За Л. Українкою). 7. Він зрозумів : життя дається лише один раз і двічі молодим не бути. 8. Золотіє вечірня тополя, дивним світлом горять небеса, покотилась зоря, мов сльоза, у долоні пшеничного поля. 9. Доброта - це наче руки мами: на них тримається життя (3 те. М. Луківа).
4,8(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ