М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому потрібно бути уважним и на вулиці, на дорозі?

👇
Ответ:
122Даша
122Даша
12.12.2020
Потому что, дорога- это опасное место, где бывают очень печальные последствия ЕСЛИ быть не внимательным.
На улице надо быть внимательным потому что, люди бывают разными. Бывают случаи что прямо на улице воруют детей или крадут драгоценности (телефон, серьги, сумки, деньги и т.п.)
4,7(68 оценок)
Ответ:
lflflflfgh
lflflflfgh
12.12.2020
Потрібно бути уважним на вулиці ,тому що буває слизько а це небезпека ,можуть вкрасти телефон тому треба бути уважними . На дорозі треба бути обережними тому що може збити машина ,треба йти на зелене світло і дивитися по сторонам
4,6(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
boginyanatasha
boginyanatasha
12.12.2020
Займенник – це самостійна змінна частина мови, яка лише вказує на предмети, їхні ознаки або кількість, не називаючи їх, і відповідає на питання хто? що? який? чий? скільки? котрий?

Займенник уживається в мові замість іменника, прикметника та числівника і виконує синтаксичну роль у реченнях тих самих членів речення, що й іменники, прикметники та числівники (докладніше у розділі «Синтаксис»). Займенники уживаються у мовленні, щоб уникнути повторення тих самих слів у реченні; вони також пов’язують зміст окремих речень, роблять їх зрозумілими.
4,4(4 оценок)
Ответ:
junejulytits
junejulytits
12.12.2020

              Текст-розповідь про займенник як частину мови:

  Займенник – це самостійна частина мови. Вона вказує на предмети, ознаки предмета, кількість, проте не називає їх. Займенники відповідають на питання хто?, що?, чий? В нашій рідній мові у цієї частини мови є розряд, рід, число та відмінок. Існує 10 розрядів займенників (особові, зворотний, взаємні, присвійні, означальні, вказівні, питальні, відносні, неозначені, заперечні).  

  Займенник – дуже цікава частина мови, вивчати яку не легко, адже в неї чимало особливостей правопису, відмінювання, розподілу за розрядами. До того ж, займенник – досить функціональна частина мови. Вона повторює те, що було сказано попередньо, без акцентування на цьому уваги. Також ця частина мови допомагає уникати повторів та вказує на шанобливе ставлення до співрозмовника.  

4,4(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ