ответ:
людина йде по житті зі своєю метою, має свою ціль, якої намагається досягнути, незважаючи ні на що. в когось вона пов’язана із самореалізацією, хтось найбільшим обов’язком вважає забезпечення комфортного життя своїм рідним і близьким, а хтось мислить іше. добре, коли людина виконує «свій бізнес-план», коли в неї все виходить і вона впевнено прямує до визначеної точки призначення. але життя непередбачуване, і ми, не в силах щось змінити, гойдаємось на його бурхливих хвилях. іноді стається так, що нам приходиться міняти курс, розвертати вітрила в інший бік. але чи є це ознакою слабкості? на мій скромний погляд, – ні. поясню чому. справа в тому, що змін у нашому житті так багато, що не дивним є те, що з часом ми десь розчаровуємось, десь захоплюємось речами, на які, можливо, раніше, взагалі не звертали уваги. під впливом подій, які стаються в нашому житті, а головне в країні, і особливо це стосується останніх років, багато з нас, думаю, змінили свої переконання. це не означає, що біле ми почали вважати чорним, а добро тепер вважаємо злом. мова йде про те, що ми підкоректували свої ідеали, вставили нові бар’єри, почали дивитися на світ дещо під іншим кутом. нас вже не так легко залякати, ми навчилися відстоювати власну думку, ми не боїмось висловлювати свої емоції. і за це все треба віддати належне його величності часу. з його плином ми помінялися. так, зараз багато свободи, яка в деяких випадках є дещо руйнівною. але в різні часи були побідні проблеми. люди, котрі добиваються того, чого дуже довго прагнули, спочатку можуть і не зовсім розуміти, що з цим всім потрібно робити. так було завжди. ми пережили добу тоталітаризму, ми стали більш свобідними, дещо помінялися наші орієнтири. і це, я вважаю, природньо. однак, можна розмірковувати і про випадки, коли людські переконання міняються різко і в абсолютно протилежному напрямі. ось тут вже виникає проблема. якщо те, що колись здавалося цілком нормальним, починає бути неприпустимим, отоді вже є варіант, що десь людська свідомість зламалася, тобто це можна розцінювати як людську слабкість. отже, не завжди зміна переконань є ознакою людської слабкості. іноді це просто зміна орієнтирів, сформована під тиском часу і . многовато но можешь
объяснение:
що таке здоровий спосіб життя? це такий спосіб життя, при якому ми самі не шкодимо своєму організму. як же ми можемо нашкодити власному організму? шкідливі звички, неправильний режим сну, неправильне харчування, сидячий спосіб життя – все це дуже шкодить нам і може призвести до великих проблем зі здоров'ям.
деякі люди не розуміють, що при такому жалюгідному стані екології, нам просто необхідно берегти своє здоров'я. куріння, алкоголь та інші згубні пристрасті величезної шкоди людському організму. мені взагалі не зрозуміло, навіщо люди самостійно вкорочують собі життя?
для того, щоб ваш спосіб життя став здоровим, потрібно забути отруйні звички, відмовитися від шкідливої їжі (фастфуд, газовані напої, продукти з барвниками, ароматизаторами і підсилювачами смаку). в раціоні повинно бути більше чистої води, свіжих фруктів, зелені, овочів, нежирного м'яса. обов'язкові заняття спортом, він є дуже важливою частиною здорового способу життя. необхідно налагодити режим сну, тому що недосипання теж шкодять здоров'ю.
я знаю це від своєї мами. вона з самого дитинства привчає мене до здорового способу життя. мама готує для нас смачну здорову їжу, іноді я їй . разом ми ходимо на пробіжки, катаємося на велосипедах, а взимку – на лижах. намагаємося якомога більше бувати на свіжому повітрі. ще мама завжди стежить, щоб я вчасно лягав спати. з минулого року ми почали разом загартовуватися. це, звичайно, зовсім не просто і вимагає підготовки, зате цієї осені я не хворів. думаю, ми будемо й надалі підтримувати цю традицію.
впевнений, що якби всі люди намагалися вести здоровий спосіб життя, тоді людству вдалося б перемогти безліч хвороб і збільшити тривалість життя. шкода, що не всі це розуміють.
А дача вишня - м'яка, вода - тверда
Б круча, сажа група - тверда
В каша, свіча пісня - м'яка
Г площа земля, Марія - м'яка
2 А заполоччу, блакиттю, височінню.