М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іте напісать твір про початок зими будь ласкка 25 ів

👇
Ответ:
Амон11111
Амон11111
08.01.2023
Ось і настала зима. Подув холодний вітер, заховалось за хмарами сонце. З неба почали падати сніжинки. Одна, друга, третя... Ось уже і всю землю, всі дороги замело снігом.
Пташки ховалися від завірюхи під балкони, у годівниці. Надворі вже був вечір. У темряві, деінде освітленій ліхтарями, декілька людей поспішали додому.
Наступного ранку сонце освітлювало сліпучо-білий сніг, діти ліпили снігову бабу і каталися на санчатах. Всі радісно вітали зиму!
4,4(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
naaaaaayli
naaaaaayli
08.01.2023
За теорією Ч. Дарвіна було знято кілька цікавих науково-популярних фільмів. За теорією Ч. Дарвіна тривалий час уважно слідкували науковці в Кембриджі. За теорією Ч. Дарвіна головною рушійною силою еволюції є природний добір. За теорією Дарвіна з'явилися й інші пояснення чинників еволюції видів.

Доброго дня, школяр!

Питання, яке ви задали, стосується вставлення словосполучення у складний речення. Давайте проаналізуємо дане завдання разом.

В нашому випадку, ми маємо речення без розділових знаків, у якому потрібно вставити словосполучення таким чином, щоб речення стало логічно і граматично коректним. Для цього, ми маємо чотири можливих варіанти вставки словосполучення: а, б, в, г.

Почнемо з першого варіанту: "за теорією Ч. Дарвіна було знято кілька цікавих науково-популярних фільмів."

Цей варіант видається нам логічним і граматично коректним, оскільки теорія Чарльза Дарвіна була лежить в основі багатьох науково-популярних фільмів про еволюцію. Тому, перший варіант може бути правильним.

Перейдемо до другого варіанту: "за теорією Ч. Дарвіна тривалий час уважно слідкували науковці в Кембриджі."

Цей варіант також здається нам логічним і граматично коректним, оскільки Чарльз Дарвін був великим вченим і його ідеї були дуже цікавими для науковців, зокрема в Кембриджі. Тому, другий варіант також може бути правильним.

Перейдемо до третього варіанту: "за теорією Ч. Дарвіна головною рушійною силою еволюції є природний добір."

Цей варіант також логічний і граматично коректний, оскільки відомо, що головною силою еволюції, за теорією Чарльза Дарвіна, є природний добір. Тому, третій варіант також може бути правильним.

Залишилася остання вставка, четвертий варіант: "за теорією Дарвіна з'явилися й інші пояснення чинників еволюції видів."

Цей варіант також логічний і граматично коректний, оскільки інші пояснення чинників еволюції видів з'явилися саме за теорією Чарльза Дарвіна. Тому, четвертий варіант також може бути правильним.

Отже, нашим відповідям можуть бути четвертий варіант, який гласить: "за теорією Дарвіна з'явилися й інші пояснення чинників еволюції видів," і перший варіант, який гласить: "за теорією Ч. Дарвіна було знято кілька цікавих науково-популярних фільмів."

Сподіваюся, що мій відповідь стала зрозумілою для вас. Якщо у вас є будь-які додаткові питання, будь ласка, не соромтеся запитати!
4,7(65 оценок)
Ответ:
MiyaGi228
MiyaGi228
08.01.2023
Перед виділеним сполучником "і" в реченні А треба поставити кому. Об'єднання двох простих речень сполучником "і" вимагає використання коми перед сполучником. В даному реченні перед "і" стоїть просте речення "коли їде машина, воно залком котиться слідом", а потім йде друге просте речення "Нападало багато листя". Тому, щоб їх об'єднати сполучником "і", необхідно поставити кому перед сполучником.

У реченні Б перед виділеним сполучником "й" не потрібно ставити кому. Сполучники "й" та "і" використовуються для об'єднання частин одного речення, тому кома перед цими сполучниками не потрібна.

У реченні В перед виділеним сполучником "а" необхідно поставити кому. Сполучник "а" використовується для протиставлення частин речення. В даному реченні перед "а" є дві протилежні думки: "Коли сипнули перші сніги" та "айбіліли поля и забілів увесь світ". Щоб позначити це протиставлення, потрібно поставити кому перед "а".

У реченні Г перед виділеним сполучником "але" не потрібно ставити кому. Сполучник "але" використовується для протиставлення двох різних ідей або фактів. В даному реченні перед "але" немає протилежності – "Дороги не було" та "можна було помітити сліди людини" – тому кома перед "але" не потрібна.

Пам'ятайте, використання коми перед сполучниками залежить від контексту та смислу речення. Часом нею буває потрібно користуватися для зрозумілості та логічності тексту.
4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ