М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Student9923
Student9923
08.12.2021 23:39 •  Українська мова

Перепишіть, виділяючи відокремлені члени речення. 1. любов до вітчизни починається з любові до берізки біля рідної хати,до стежки на городі втоптаної дитячими ногами (м. рильський) 2. дніпро внизу розлитий сяє, грає, котить води (м. рильський) 3. у моринцях в шевченковім краю хай буде вік благословенна хата така убога і така багата (і. коломієць)4. не називаю її раєм ті хатиночки у гаї над чистим ставом край села (t. шевченко) 5. греблею йшла череда і здіймаючи кyряву ревла та мекала (дм. коцюбинський) 6. димок від розкладених на землі вогнищ прозорими струмочками здіймався до блакитного неба(m. коцюбинський) 7.один-однісінький серед морської рівнини бовваніє крейсер вдалині, і крім нього ніде ні паруса, ні катерка (о. гончар)8. озеро схоже на велетенську пласку чашу (e. гуцало)

👇
Ответ:
linassglazunov
linassglazunov
08.12.2021
1. Любов до вітчизни починається з любові до берізки біля рідної хати,до стежки на городі, втоптаної дитячими ногами (М. Рильський) 2. Дніпро внизу, розлитий, сяє, грає, котить води (М. Рильський) 3. У Моринцях, в Шевченковім краю хай буде вік благословенна хата, така убога і така багата (І. Коломієць)4. Не називаю її раєм ті хатиночки у гаї ,над чистим ставом край села (T. Шевченко) 5. Греблею йшла череда і ,здіймаючи кyряву, ревла та мекала (ДМ. Коцюбинський) 6. димок, від розкладених на землі вогнищ, прозорими струмочками здіймався до блакитного неба(M. Коцюбинський) 7.Один-однісінький серед морської рівнини бовваніє крейсер вдалині, і крім нього ніде ні паруса, ні катерка (О. Гончар)8. Озеро схоже на велетенську, пласку чашу (e. Гуцало)
4,5(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
8800553535Qwerty
8800553535Qwerty
08.12.2021

Ярославна, неквапом ступаючи з каменя на камінь, пішла

вздовж течії донизу і, не дійшовши до містка зупинилась.

Комдив ліг спати не роздягнувшись.

Не поспішаючи кудись ховаються  останні шуми й гуки довгої літньої днини.

Жита  зашамотіли, підіймаючи догори свої похилені колоски

З дідівського кухля, ковтнувши води, в далеке  дитинство злітаю думками.

Затремтіло зразу сонне  повітря, і зграї срібних звуків не заплутавшись, полетіли яром  далеко в степ.

Матроси ще довго розмовляли, згадуючи  рідні степи, рідні річки, а журавлик почувши, що  нічого лихого йому не зроблять, заснув.

Щось крикнув до  неї Давид, сам не почувши свого голосу, і ще вдарив по конях. І  вже не оглядався, не чув, не бачив нічого.

4,8(34 оценок)
Ответ:
aliya071016
aliya071016
08.12.2021

- Привіт, *ім'я*!

- Привіт, *ім'я*!

- *ім'я*, ти вже вирішив, до якого вузу ти будеш вступати? Вибач, що я так відразу відверто питаю, але для мене ця тема болюча!

- Нічого страшного немає в цьому питанні. Я буду вступати в медичний університет.

- Ти вирішив бути доктором?

- Так, але ще не вирішив, яким саме. Схиляюся до того, щоб стати хірургом. Але мені не потрібно вирішувати це питання тепер. Повчуся три роки, тоді оберу спеціалізацію.

- А чому ти вирішив стати лікарем?

- Я вважаю, що здатний до роботи хірурга. У мене міцні нерви та гостре око! До того ж лікарі зараз дуже гостро потрібні в країні, без роботи я не залишуся!

- А я, мабуть, стану юристом. Мама примушує.

- Ти що, ти ж ніколи не цікавився правознавством! В тебе абсолютно інші вподобання! Памятаєш, ми з тобою велосипед з запчастин збирали? А ти до нього потім мотор приробив?

- Я знаю. Мені техніка до вподоби. Але мама мені голову гризе: мовляв, станеш адвокатом, будеш заробляти великі гроші. Будеш, мовляв, сидіти в кабінеті в білій сорочці. А станеш інженером, то все життя по заводам пробігаєш.

- *ім'я*, я не хочу образити твою маму, але в неї застаріла інформація. Зараз в країні надлишок юристів, а от інженерів якраз не вистачає. Куди ти потім влаштуєшся на роботу, якщо в тебе немає хисту до права?

- Ти так думаєш?

- Знаєш Наталку Бабій? Вона сяк-так, з трійками, закінчила юридичний. А тепер вже два роки роботи знайти не може!

- Невже...Ну, добре! Бувай друже, я обовязково подумаю над твоєю порадою. Мені самому вся ця юриспруденція не подобається...

- Бувай, *ім'я*! Щасти тобі!

4,8(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ