М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відредагуйте речення, знайдіть випадки неправильного вживання паронімів. три дні принижена ціна! потрібно економічно витрачати кошти. у мене великий об’єм навчання. зараз є багато шампунів, які збільшують обсяг волосся. ця тема мала за об’ємом. сьогодні на нашому факультеті обирали декана та його замісника. у нас технологічна перерва. майбутнє за освідченими людьми. спіймай свою вдачу за хвіст. цей хлопець здібний заробляти гроші. я завжди путаю івана із сашком. восени місто освічене електронними фонарями. офіцери прибули у воєнну частину. ми вивчали військову доктрину україни. мені прийшла повістка у воєнкомат. наше підприємство розпочало нову рекламну компанію. до адресанта надісланий лист не дійшов вчасно вказати свій адрес. він не любить критики у свій адрес.

👇
Ответ:
mariakyzminova
mariakyzminova
02.03.2020
Три дні знижeна ціна!
Потрібно eкономно витрачати кошти.
У мeнe вeликий обсяг навчання.
Зараз є багато шампунів,які збільшують об'єм волосся.
Ця тeма мала за обсягом.
Сьогодні на нашому факультeті обирали дeкана і його заступника.
У нас тeхнічна пeрeрва.
Майбутнe за освічeними людьми.
Спіймай свою удачу за хвіст.
Цeй хлопeць здатний заробляти гроші.
Я щавжди путаю Івана з Сашком.
Восени місто освітчeнe eлeктронними ліхтарями.
Офіцeри прибули у військову частину.
Ми вивчали воєнну доктрину Украіни.
Мeні прийшла повістка у військкомат.
До адресата надісланий лист нe дійшов вчасно.
вказати свою адрeсу.
Він нe любить критики у свою адрeсу.
4,4(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nazerke0606
Nazerke0606
02.03.2020
Кому із нас не доводилось побувати десь на відпочинку?Хто із нас не гав за чарівною красою природи? Усі ми у своєму ранньому, або взагалі не ранньому віці стежили за природою. Ми дивилися як за тваринним так і за рослинним світом. Щодня ми дізнавалися багато нового, багато цікавого. 
гаючи за тваринами: птахами, ссавцями, плазунами ми розуміли їхнє велике значення в природі. Коли б нам довелося гати за рослинним світом то ми б були впевнені що безліч рослин слугує ліками, їжею. 
На мою думку коли ми заходимо в ліс і бачимо веселих, співучих синиць та швидких життєрадісних комах ми розуміємо, що нам потрібно жити, жити та ще раз жити. Коли бачимо безліч надзвичайно пахучих квіток, кущів то ми розуміємо що нам потрібно не просто жити, а нам потрібно жити радіючи життю.
4,6(9 оценок)
Ответ:
53490
53490
02.03.2020
1Власники душ, повернених у робуче бидло, записаних у господарський інвентар дідича разом із волами й кіньми(й-в значенні і-скл.сурядне.реч.з.єднальним.спол.й)
2Остап із Соломією сіли під вербою, але їм не говорилось.(скл.сур.реч.-протиставний спол. але)
3На нічному зоряному небі виткнулась ставна парубоча постать й зникла по хвилі в густих бур'янах по той бік тину.(й-в значенні і-скл.сурядне.реч.з.єднальним.спол.й)
4Не раз телята й вівці, спокійно пощипуючи травицю в чагарнику, були свідками козацьких нападів або уманської різні, виконаної підпасачами під проводом Остановим.(й-в значенні і-скл.сурядне.реч.з.єднальним.спол.й)5То не віл був у ярмі, звичайний господарський віл, якого паша й спочинок могли зробити щасливим: ярмо було накладене на шию дикому турові, загнаному, знесиленому, але овіяному ще степовим вітром, із не втраченим іще смаком волі, широких просторів.(скл.сур.реч.з.спол.протиставним)
4,6(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ