М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

До ком'ютерної крамниці зайшла бабуся й обуренно звернулась до продавця: "я у вас купила килимок для мишки, а він не працює. тиждень уже, як у сараї лежить, а жодної миші не впіймав! " наявність який слів у мові спричинила таку прикрість із бабусею? а)багатозначних слів; б)слів-синонімів; в)слів-омонімів; г)слів-антонімів

👇
Ответ:
Ronaldinho2003
Ronaldinho2003
26.04.2020
А) омонимы не благодари
4,6(78 оценок)
Ответ:
rfudedw08
rfudedw08
26.04.2020
В) слів-омонімів
4,4(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
capppcappi
capppcappi
26.04.2020
Калина - символ України. Як багато пишуть поети про цей символ. Навесні і восени калина завсім різна.На весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними плодами. Цвіте калина білими суцвіттями. Милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. За літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . Тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. Так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. Восени калина  чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. Ягідки калини гіркі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. Можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
4,4(67 оценок)
Ответ:
Nastyacat200809
Nastyacat200809
26.04.2020

Забезпечений (який має всього вдосталь; заможний), незабутній (якого не можна забути через його важливість, значимість і т. ін.; пам'ятний; гідний довгої пам'яті; який назавжди збережеться в пам'яті), загоєний, задоволений, диванний (прикм. до слова диван), немічний (недостатньо сильний; слабий, безсилий), законний (який спирається на закон, здійснюється або відбувається відповідно до закону; встановлений законом), корисний (який дає, приносить добрі наслідки; те, що дає користь), незамінний (дуже потрібний; який має велике значення; дуже важливий), камінний (те саме, що кам'яний; прикм. до камін), незбагненний (якого не можна збагнути, зрозуміти, осягнути; незрозумілий), залежний (який перебуває під чиїмось впливом або чиєюсь владою, кориться кому-, чому-небудь), ненастанний (який ніколи не припиняється, існує, діє постійно, безперервно; безнастанний), незлічений (якого не порахували), незліченний (який складається з великої кількості або має, становить велику кількість; дуже великий), неодмінний).

Объяснение:...

4,4(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ