ответ:
гроші – це різнокольорові папірці, які можуть полегшити або обтяжити життя кожної людини . так за них можна купити багато – від однієї хлібини до подорожі на марс. але за гроші не купити любов і щастя, здоров’я і повагу.
хіба це не саме важливе? з їхньою людина може забезпечити себе їжею, одягом, житлом, автомобілем, організувати свій відпочинок, постійно покращувати свій зовнішній вигляд, навчатися в кращих вузах. багато хто вирішує, що тільки гроші потрібні для життя, але це не так.
можливо нашим близьким і рідним потрібні не дорогі подарунки, а наша любов, підтримка. але за постійною занятістю ми цього можемо вчасно не помітити. треба зупинитись, озирнуться і побачити, який прекрасний світ навколо нас. і йому, щоб залишитись таким наші гроші не потрібні. вони мають бути для людини, а не людина для них. крім матеріального світу є також світ духовних цінностей. світ віри, доброти, любові та поваги до інших. і я вважаю,що ці два світи рівноцінні між собою. життя в суспільстві неможливе без грошей, але зосередитись тільки на них – це не правильно.
щастя за гроші не купиш. адже бути щасливим означає мати міцну, дружну родину, улюблену роботу, вірних друзів і звичайно ж головне – здоров’я.
ответ:
зараз школу можна назвати моєю другою домівкою. вона займає значне місце у моєму житті. саме школа здебільшого визначає мій розклад дня, те, чим я займаюся. саме у школі я зустрічаю друзів-однокласників, зі шкільних уроків узнаю багато нового та цікавого.
моя школа не нова, їй вже більше двадцяти п’яти років. це триповерхова світло-сіра будівля у формі прямокутника. молодші класи розміщені на першому та другому поверсі, а старшокласники вчаться на другому та третьому. класні кімнати в моїй школі просторі та світлі, з великими вікнами та зручними партами. стіни їх прикрашені квітами, вишитими рушниками, таблицями, портретами видатних учених.
объяснение:
Міжнародний День Щастя — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня. Проголошено ООН 28 червня 2012 року.
Резолюцією 66/281 на 118-му пленарному засіданні ООН визнала актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями та запропонувала всім державам-членам ООН, міжнародним та регіональним організаціям, а також громадянське суспільство застосовувати більш комплексний, справедливий і збалансованний підхід до економічного зростання, який сприяє викоріненню бідності, сталому розвитку та забезпеченню щастя і благополуччя всіх народів.