Місто Київ. Кожне місто по своєму особливе. Наприклад, Лондон знаменитий своїми великими музеями, театрами, своїм старовинним готичним стилем. Рим славиться своєю багатою архітектурою. Китай популизується на виробленні техніки, електронних приладів, смарт-іграшок. А що ж Київ? Чим же він такий особливий? Безперечно, не можна назвати його красивим, та й кому подобаються сірі дороги по яких мчать брудні машини, оглядаючи перехожих( якщо це навесні). Найгарніший наш Київ взимку, коли твоїм очам простягаються білі, майже гладенькі, припорошені снігом вулички, та, особливо влітку, коли так добре сісти біля гомінливої річки на гарячий пісок, а навколо тебе - зелені луки, пагорби, не об'ємні простори, рівнини... Київ можна любити хоча б за ті старовинні маленькі містечка, які нагадують нам прадавні часи, шматочок якої зберігся і до наших днів. Не можна назвати Київ і відстаючим містом. Він продовжує і далі розвиватися, хоча б у вирощуванні сільськогосподарських культур адже багатий на чорноземи. Зокрема, Київ знаменитий своєю найпопулярнішою вулицею - Хрещатик. Там проводиться багато святкових вистав, на кожному кроці невеличкі міні-кафешки привертають до себе увагу зголоднілих городян, магазини ваблять своєю різноманітністю і незвичайною. Вулиці великі, там може поміститися, ба навіть і не три перехожих! Станції метро - нові, охайні, чистенькі, доглядунуті, саме метро вражає своєю надзвичайною швидкістю і сучасністю! Моє побажання - щоб усі вулиці, стали такими, як наш Хрещатик! Я сподіваюсь, що Київ надалі продовжуватиме міцнішати і зростати на користь свого українського народу.
1.Різниця між складним і простим полягає у наступному У простому реченні міститься одна граматична основа, виражена підметом і присудком або одним з цих членів. У складному реченні виділяють дві або декілька граматичних основ.Між частинами складного речення встановлюється безсполучникового, сочінітельная або підрядний зв'язок. У простому пов'язані не частини пропозиції, а його члени б зв'язку - узгодження, управління або примикання.За складом граматичної основи тільки просте речення може бути односкладних або двоскладного. У складних реченнях така класифікація відсутня.
Зачин: За давніх-давен, як свинки співали пісень, а мавпи тютюн жували, а кури його клювали, а качки: «Кряк-кряк» примовляли,— якось усі птахи попросили сороку: — Навчи нас, як вити гніздо. Бо всім відомо, що сорока — майстер вити гнізда. Зібрала вона всіх птахів і почала вчити. Спершу принесла грязюки і зліпила кругленький млинець.
Основна частина: — Я вже знаю, як його робити,— сказала сова і полетіла геть. Ось чому сови не навчилися робити кращих гнізд. Після цього сорока взяла кілька хворостинок і сплела з них кругленький обідок. — І я так зумію,— сказав горобець і полетів собі. Відтоді горобці в'ють свої гнізда з хворостинок, хоч і роблять це абияк. Потім сорока назбирала пуху та пір'я і вистелила гніздо. — Оце мені подобається! — вигукнув шпак і полетів геть. Ось чому в шпаків так м'якенько вистелені гнізда. Тим часом сорока робила своє. А нетерплячі птахи один за одним відлітали геть. Зрештою залишилася біля сороки сама тільки горлиця. А їй не вистачало ні глузду, ні тями чогось навчитися. Сидить і туркоче-торочить щось своє: — Тягни три трісочки, тягни три-и. Сорока саме клала прутик. Почула, що туркоче горлиця, і каже: — Не трісочки, а прутики, і не три, а й одного досить. Горлиця ж торочить своє. Нарешті озирнулася сорока і побачила, що біля неї немає нікого, крім недотепи горлиці.
Кожне місто по своєму особливе. Наприклад, Лондон знаменитий своїми великими музеями, театрами, своїм старовинним готичним стилем. Рим славиться своєю багатою архітектурою. Китай популизується на виробленні техніки, електронних приладів, смарт-іграшок. А що ж Київ? Чим же він такий особливий? Безперечно, не можна назвати його красивим, та й кому подобаються сірі дороги по яких мчать брудні машини, оглядаючи перехожих( якщо це навесні). Найгарніший наш Київ взимку, коли твоїм очам простягаються білі, майже гладенькі, припорошені снігом вулички, та, особливо влітку, коли так добре сісти біля гомінливої річки на гарячий пісок, а навколо тебе - зелені луки, пагорби, не об'ємні простори, рівнини... Київ можна любити хоча б за ті старовинні маленькі містечка, які нагадують нам прадавні часи, шматочок якої зберігся і до наших днів. Не можна назвати Київ і відстаючим містом. Він продовжує і далі розвиватися, хоча б у вирощуванні сільськогосподарських культур адже багатий на чорноземи. Зокрема, Київ знаменитий своєю найпопулярнішою вулицею - Хрещатик. Там проводиться багато святкових вистав, на кожному кроці невеличкі міні-кафешки привертають до себе увагу зголоднілих городян, магазини ваблять своєю різноманітністю і незвичайною. Вулиці великі, там може поміститися, ба навіть і не три перехожих! Станції метро - нові, охайні, чистенькі, доглядунуті, саме метро вражає своєю надзвичайною швидкістю і сучасністю!
Моє побажання - щоб усі вулиці, стали такими, як наш Хрещатик!
Я сподіваюсь, що Київ надалі продовжуватиме міцнішати і зростати на користь свого українського народу.