Сім чудес України – це сім найвидатніших пам’яток, маючих історичне та культурне значення. У дві тисячі двохсот сьомому році, головні чудеса країни були визначені під час проведення однойменного всеукраїнського конкурсу. У голосуванні, що проводилося у онлайн – режимі, прийняло участь сімдесят сім тисяч громадян. Також під час проведення конкурсу враховувалася думка експерті зі сфери культури, історії та туризму.
Дивовижні, істерико-культурні пам’ятки, які потрапили до переліку Сіми чудес України являють собою об’єкти державної
цінності, які викликають живий інтерес не тільки у в українців, а й у туристів, що приїздять подивитися на них з інших далеких країн.
І це досить природно, тому що багато в Україні чудових місці, краса яких здається вічно, величною та якоюсь нерукотворною. Одним з таких чудес стала Києво-Печерська лавра. Дзвіниця маюча триста крутих сходів, старовинні дзвони та широченний оглядовий майданчик, з якого відкривається чарівний вид на найкращу половину міста Києва – все це робить будівлю часів дванадцятого сторіччя однією з найважливіших пам’яток крайні.
Так само, й Софійський собор, який не має нічого схожого
з іншими храмами, а являє собою оригінальну, та самобутню архітектурну конструкцію з зеленими куполами, та сяючими хрестами, палаючих золотом у блакитних небесах. На протязі багатьох тисячоліть Софійський собор був и залишається одним із головних символів не тільки міста Київа, а й України взагалі.
Не міг получити назву одного з чудес України Камінець – Подільский – заповідне місто Украйни. Яке вважається одним із найстародавніших та має дивовижну, багатовікову історію. Чудові архітектурні пам’ятки,зібрані у цьому містечку, старовинні укріпні спорудити, величні храми, та фортеця с фортечним містом справляють на туристів дійсно незабутню враження!
Ще одне диво, про яке не можливо не згадати, це парк «Софиївка», розташований у місті Умані, що на Черкащині. Він представляє собою пам’ятником світового паркового мистецтва ландшафтного типу кінця вісімнадцятого – початку дев’ятнадцятого сторіч.
Також, до Сіми чудес України відносять національний заповідник – острів Хортиця та Херсонес Таврійський, історія якого бере початок з часів Стародавньої Греції, Древньої Візантії та Риму.
Сім чудес України – це свідчення багатої історії та високого рівня культури та мистецтва нашої країни, якими має пишатися кожен громадянин нашої держави
https://ukrtvory.ru/sim-chudes-ukra%D1%97ni.html
Объяснение:
а і в- співрозмовники
а: -як ти вважаєш: чи потрібно роьити добрі справи?
в: - не думаю, що це хороша і навіщо тратити час на інших людей, коли часто вони навіть і не подякують?
а: - а от я думаю, що потрібно. недарма ж кажуть: ти зроби, а тобі то повернеться в стократ. от ти любиш, коли з тобою добре чинять?
в: так, це приємно.
а: елементарна чи увага- і вже зробиш людині приємно)
в: але напевно на те треба мати багато адже іншим людяи все-
а: я думаю інакше. адже перевести стареньку через дорогу чи дістати хлопчикам м*яч з кущів- це секунди твого ти можеш посіяти зернятко, а виросте з нього могутнє дерево!
в: але як я знайдк людину, якій потрібна ?
а: тут не потрібно прикладати такі велиеі зусилля як ти думаєш. варто просто бути уважнішим до навколишнього середовища і хоч інколи озиратися по сторонам.
в: так, ти справді: а раптом мені потрібна буде і мені її хтось надасть ось так бзкоштовно?
а: але для того треба сіяти добро вже з юності
в: дякую за повчальну розмову
а: будь ласка. от це вже було моє чи не найбільше добре діло- навчити когось )
13 реплік)
нам-займенник, не називає предмет, а лиш вказує на нього, особовий, 1 особа множини, д.в., початкова форма-ми, у непрямих відмінках змінюється основа.
він-займенник, не називає предмет, а лиш вказує на нього, особовий, 3 особа однини, н.в., початкова форма-він, у непрямих відмінках змінюється основа.