М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.фразеологизм есть в предложении: а: не бойтесь загдядаты в словарь: это пышный овраг, а не грустное пропасть. б: а уж как заснет, то хотя коты пушки, и усом не моргнет. в: наклонялось близко ко мне теплое лицо вместе с парой лучисто-любопытных глаз. г: наш народ имеет в себе много сил, чтобы родить шевченкив.федьковичив и франко. 2.слова, принятые в переносном смысле, использовано в предложении а: деревья склонились под тяжестью плодив.и плоды падали на землю и лежали на ней. б: проихалитак километр до следующего поворота, и тут грянула команда остановиться. в: плачут голые дерева.плачуть соломенные реки, умывается слезами скудная земля. г: чуть лисичка осушила голову из норы, а тут ружье грим! 3.синонимамы есть все слова в строке а: тихо, негромко, безразлично, вполголоса, спокойно б: позорный, бесславный, ужасный, бесчестный, стидкий в: горизонт, горизонт, горизонт, горизонт, горизонт г: росток, проросток.паросток, поросль, зародыш д: побеждать, преодолевать, уничтожать, подужуваты, пересиливать 4.диалектна лексика в предложении а: турн тяжелую боль одоливае, к эней руки протягивает и язык слезную сказал б: теперь иван был уже молодец, стройный и крепкий, как ель, носил широкий через и пышную кресаню. в: говорят, множество шпионов заранее выслал и они бродят скризь.то нищими, то монахинями, то крестьянами. г: не теряй времени, езжай в киев, пусть тогда анисья потанцует со своей чехонью цыганской халянды. д: внучка, внученька, студентонька спит у бабы на ряднищи, на рядные под кожухом, кожушиськом, кожушариськом. 5.потребуе редактирования словосочетание а: современное общество б: выставочный павильон в: церковный канон г: лечебные свойства д: мемориальный памятник 6.установить соответствие между названием группы слов и примерами 1. просторечные 2. неологизмы 3. профессиональные 4. устаревшие а: сальдо, кубрик, камертон б: соловей, столбик, хмарище в: пиит, рать, кафтан г: модем, солярий, паркур д: накуролесить, болтать, слоняться 7.установить соответствие между словами и их синонимами 1. скамеечку 2. ветвь 3. вереница 4. зеркало а: зеркало б: вершина в: ветка г: стул д: веревка 8.установить соответствие между фразеологизмами и их антонимами 1. продавать зубы 2. важная птица 3. петь дифирамбы 4. заморить червяка а: подать голос б: протирать с песочком в: положить зубы на затылок г: небольшой шишка д: умываться слезами

👇
Ответ:
dashakechenkova
dashakechenkova
03.03.2022
Да есть во всех тех ваві віавіаа фівіф
4,5(71 оценок)
Ответ:
melenam08041974
melenam08041974
03.03.2022
1б, 2в,3б,5б,7 1-г, 2-В, 3Д, 4-а
4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KateySh
KateySh
03.03.2022
Було це одного разу, в країні Української мови. Було в тій країні багато-багато мешканців. Про них знаю усі дітлахи.
У самому центрі країни жили Підмет і Присудок. Жили вони у замку. Підмет як голова усіх, годині завжди пихатий, відкликувався на "хто?" і "що?". А присудок завжди за ним, як хвостик бігає і відкликується на "що робить підмет?". Кожен мешканець не дуже поважав присудка за його манери, а був він дуже пихатий, хоть і не займав високого місця.
Замок у них був просто величезний, але все-таки його охороняли три могутніх охоронця. Першим із них був Означення, завжди зі всіма або узгоджувався або неузгоджувався. Також поважно відкликався на "який?", "чий?" і "котрий?".
Другою була Обставина. Про неї я можу скласти цілий твір, тому що вона мала багато характерів, та відкликалася на багато питань. Третім був Додаток. Він мав дуже погані риси. Деколи він був прямий, а деколи непрямий і звісно як молодший брат Обставини відкликався на багато питань.
Біля замку жили самостійні і службові частини мови, але найбільше із них виділялися два брата близнюка: дієприслівник і дієприкметник. Вони завжди були дуже неслухняними. Деколи дієприслівник маскувався під присудка, тому його частенько путали із ним, а його брат близнюк під означення. Коли дітлахи намагалися їх знайти, вони завжди або плутали їх або зовсім не могли найти.
А одного разу сталося так, що коли один маленький хлопчик намагався їх знайти, вони сховалися настільки добре що він подумав що їх не існує. Дієприкметник і дієприслівник образилися, після чого їх сам підмет, який був дуже злим.
Після цього випадку братики близнюки перестали ховатися, але їх до цих під важко знайти дітлахам.
P.S. ору, что за задания пошли...мне такого в школе никогда не задавали)
4,4(28 оценок)
Ответ:
Mira12202
Mira12202
03.03.2022

Одного разу Олена вирішила відвідати місцевий ресторан, і випадково зустріла свого колишнього однокласника з яким ще товаришувала у школі.

— Привіт, Петро! Як довго ми не бачились!

— Доброго дня, Олено. Дуже несподівано тебе тут зустріти.

— Ми так давно не зустрічались. Може приєднаєшься до мене? Поспілкуємося, зіставиш мені компанію.

—Звісно, я не проти. Цілих 10 років не бачилися!

— А куди ж ти пропав на такий довгий час?

— Я багато мандрував по різним країнам, намагався десь влаштуватися, аби підзаробити. Але, все-таки вирішив повернутися додому, бо тут наймиліше.

— В яких країнах побував?

— По всій Європі. Знаєш, це була моя справжня мрія ще з дитинства. Я дуже радий, що мені вдалося це втілити. А в тебе як з кар'єрою?

— У мене все чудово. Як я і хотіла, тепер власниця готелю у центрі міста. Звісно, цього було нелегко досягти, але в мене все вдалося.

— А сім'ю свою маєш?

— Так. П'ять років тому вийшла заміж за іноземця з Італії. І вже у нас є донечка, якій тиждень тому виповнилося чотири рочки. А в тебе як?

— У мене, теж, є сім'я. Три роки тому одружився, маю двійнят - хлопчик та дівчинка.

— Знаєш, стільки часу минуло. Як гадаєш, може організувати зустріч однокласників? Я так сумую за ними.

— Це чудова ідея. Я вважаю, що ми можемо все влаштувати.

— Може зустрінемось завтра, я знайду зв'язок з іншими, а далі все обговоримо.

— Добре. Я дуже радий, що тебе зустрів, чудового тобі дня!

— Я теж, і тобі. До зустрічі!

4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ