М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чи вважаєш ти себе організованьою людиною? напиши про це текст-міркування. 6 речень.

👇
Ответ:
olgakoryakina
olgakoryakina
20.03.2022

 Я вважаю себе організованою людиною.

   По-перше, я встигаю вчасно зробити домашнє завдання. Допомагає мені те, що уважно слухаю на уроці пояснення вчителя. По-друге, відвідую спортивну секцію. Усюди встигаю. По-третє, завжди завчасно виходжу з дому, щоб не спізнюватися.

   А допомагає мені у цьому те, що завжди свої речі ставлю на певне місце. Тому не  витрачаю дорогоцінний час на зайві пошуки.

   Не вважаю себе організованою людиною. 

   По-перше, я не вмію правильно спланувати свій день. Через це мені не завжди вистачає часу зробити домашнє завдання. По-друге, іноді спізнююся на урок. По-третє, забуваю звечора завчасно скласти зошити й підручники в портфель.

   Я намагаюся бути організованою людиною. Проте це не завжди так легко, як може здатися на перший погляд. 

    На жаль, я не можу вважати себе організованою людиною. 

    По-перше, навіть гучний будильник не може мене вчасно розбудити. У такий час поніжитися ще кілька хвилин у ліжку – моє найзаповітніше бажання. Та згодом треба підніматися. Тоді я, зазвичай, поспішаю, щоб вчасно вийти  до школи. По-друге, іноді дзвінок зустрічає мене на порозі школи. Тоді спізнення – гарантоване! 

   Я намагаюсь зранку вчасно вставати. Але це дуже складно для мене. Ось тому не можу вважати себе організованою людиною.

выберай какой хочеш

4,6(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Життя – це складний процес, упродовж якого постійно виникають проблеми й непорозуміння. На жаль, інтереси й цілі людей не завжди збігаються. Саме тому конфлікти є частиною нашого щоденного життя. Я глибоко переконаний, що розв’язувати конфлікти можна різними проте найефективнішими є компроміс і конкуренція. Усе залежить від ситуації, у якій ти опиняєшся.

Наведу такі, як на мене, переконливі аргументи. По-перше, компроміс забезпечує мирне врегулювання конфлікту, виключає насилля, адже веде до вироблення рішення, що влаштовує обидві сторони.

Варто зазначити, що в історії вільної України є досить багато прикладів компромісів. Проголошення 24 серпня 1991 року незалежності нашої країни теж було результатом негласного компромісу між частиною партійної еліти й національно-демократичними силами. Ці взаємні поступки стали підставою для загальнонаціонального консенсусу, коли більшість громадян на референдумі підтримала Акт про незалежність України.

4,4(31 оценок)
Ответ:
илья33567б0
илья33567б0
20.03.2022

Повідомити - повідомлений; попередити - попереджений; посилити - посилений; напоїти - напоїний; одягнути - одягнений; замкнути - замкнений; молоти - мелений; зібрати - зібраний; засекретити - засекретчений; затримати - затриманий; рубати - рубаний; представити - представлений; зупинити - зупинений; відпросити - від ; окреслити - окреслений; натягнути - натягнений; погризти - погризений; запрягти - запряжений; принести - принесений; подолати - подоланий; обставити - обставлений; захистити - захищений.

Объяснение:

В багатьох словах ми поставили в кінці дієприкметника -ний, тому, що знаємо, що пасивний дієприкметник виконує роль іншого предмета. І є ще різне слово, наприклад: молоти - мелений. Ми його змінили повністю і вставили теж в кінці дієприкметника -ний.

4,4(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ